0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kosmetologijos pradmenys

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Kosmetologijos pradmenys


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 13.49 SoldOut
Knygos "Kosmetologijos pradmenys" aprašymas
Knyga "Kosmetologijos pradmenys" - tai vadovėlis būsimiems specialistams-kosmetologams.

Skyriuose supažindinama su įdomia ir sudėtinga kosmetikos istorija, jos tūkstantmetėmis tradicijomis, kosmetologo darbo specifika, kosmetikos kabineto įranga, jai keliamais reikalavimais, kosmetinėmis priemonėmis, įrankiais, jų paskirtimi, vartojimu, įvairove. Pateikiamos bendros žinios apie kosmetologiją kaip mokslo šaką, jos vystymosi perspektyvas. Aptariami sanitariniai-higieniniai reikalavimai, apžvelgiama kosmetologo profesijos svarba. Supažindinama su odos būkle, funkcijomis, sandara, senėjimo procesu, aptariami odos tipai bei pateikiami testai odos tipams nustatyti.

Leidinyje "Kosmetologijos pradmenys" pateikiamos užduotys, kurios padės pasitikrinti įgytas žinias. Pagrindinis vadovėlio "Kosmetologijos pradmenys" tikslas - pateikti medžiagą, reikalingą rengiant specialistus, dirbančius grožio industrijoje, bei atskleisti šio darbo specifiką ir svarbą.

  • Autorius: Undinė Beloglavkienė
  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 218
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955695707

Parašykite atsiliepimą apie "Kosmetologijos pradmenys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kosmetologijos pradmenys, kurią skaitytojams dovanoja Undinė Beloglavkienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Undinė Beloglavkienė su knyga Kosmetologijos pradmenys jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kosmetologijos pradmenys patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Undinė Beloglavkienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kosmetologijos pradmenys palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kosmetologijos pradmenys" perkama kartu