-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: LIEPOS

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kritinio mąstymo metodai

Kaina: 36,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 36.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kritinio mąstymo metodai" aprašymas

Vadovėlis aukštųjų mokyklų studentams. 2-as pataisytas ir papildytas leidimas.

Vadovėlyje „Kritinio mąstymo metodai“ supažindinama su kritinio mąstymo problematika ir metodais. Aptariama kritinio mąstymo sąvoka, nagrinėjamas kalbos aiškumo ir tikslumo klausimas, pristatomi grafiniai teksto analizės metodai ir kt.

Vadovėlis „Kritinio mąstymo metodai“ skiriamas įvairių specialybių aukštųjų mokyklų studentams, siekiantiems geriau įsisavinti žinias, veiksmingai dirbti ir bendradarbiauti per paskaitas bei seminarus, pirmiausia – pirmakursiams, kuriems dažnai būna per sunku savarankiškai gilintis į teorinius tekstus bei atlikti įvairias rašomųjų darbų užduotis. Vadovėlis taip pat bus naudingas visiems, norintiems tobulėti, lavinti mąstymą, gebėjimą analizuoti ir vertinti informaciją, efektyviai taikyti čia pristatytas darbo su informacija priemones.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kritinio mąstymo metodai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie kitas studijas

Tomas Saulius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kritinio mąstymo metodai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kritinio mąstymo metodai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kritinio mąstymo metodai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kritinio mąstymo metodai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Tomas Saulius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kritinio mąstymo metodai" perkama kartu