0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kryžiažodžiai apie miško gyvūnus

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-09-14 Agata

Super, rekomenduoju


Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 1.49 SoldOut

Knygos "Kryžiažodžiai apie miško gyvūnus" aprašymas

Dėmesio! Lietuvos miškų gyventojai laukia smalsių ir kūrybingų skaitytojų!

Šioje knygelėje pateikiami 6–7 eilučių tradicinės formos kryžiažodžiai. Juos išsprendę vaikai sužinos, kuris gyvūnas sugeba ištarti žodžius, kieno gynybinė poza vadinasi KAMUOLYS, kokį mėnesį lapės kelia vestuves. Dar galės iššifruoti genio skylučių raštą, žiogo dainelės žodžius, pasekti šikšnosparnių kelią į miestą, atpažinti vilko letenos atspaudą ir atlikti kitų užduotėlių. Atsakymus galima pasitikrinti paskutiniame puslapyje.

Knygelėje naudojamos kryžiažodžių autorės Linos Eitmantytės-Valužienės iliustracijos iš gamtininko ir rašytojo Selemono Paltanavičiaus knygų „Labas, kaip gyveni? 14 laiškų iš girios“ ir „Girios paštas“. ?2021-09-14

Super, rekomenduoju

2021-08-26

Vienas malonumas spręsti tokio grožio kryžiažodį

2021-07-20

Labai mėgsta mano vaikai spręsti, jau beveik į pabaigą ir su šia ;)

2021-07-16

2021-03-05

Labai patinka mergaitei 7 metu.

Parašykite atsiliepimą apie "Kryžiažodžiai apie miško gyvūnus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių, galvosūkių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kryžiažodžiai apie miško gyvūnus", kurį parašė Lina Eitmantytė-Valužienė. Siūlome ne tik išsamų "Kryžiažodžiai apie miško gyvūnus" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Lina Eitmantytė-Valužienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kryžiažodžiai apie miško gyvūnus". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kryžiažodžiai apie miško gyvūnus" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kryžiažodžiai apie miško gyvūnus" perkama kartu