0

Kurische Nehrung (Kuršių Nerijos vaizdų albumėlis)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kurische Nehrung (Kuršių Nerijos vaizdų albumėlis)

  • Leidėjas: R. Paknio leidykla
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 21x15, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • ISBN ar kodas: 978-9955-736-D

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kurische Nehrung (Kuršių Nerijos vaizdų albumėlis)" aprašymas
Vėjo ornamentuotos kopos, kalnapušių kilimai horizonte, jūros, marių ir dangaus scenos, kuriuose niekuomet nesibaigia šviesos ir vėjo spektaklis, jaukios gyvenvietės – čia sudėti gražūs vaizdai iš bene gražiausios Lietuvos vietos.
Albumas vokiečių kalba.

Parašykite atsiliepimą apie "Kurische Nehrung (Kuršių Nerijos vaizdų albumėlis)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kurische Nehrung (Kuršių Nerijos vaizdų albumėlis), kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Kurische Nehrung (Kuršių Nerijos vaizdų albumėlis) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kurische Nehrung (Kuršių Nerijos vaizdų albumėlis) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kurische Nehrung (Kuršių Nerijos vaizdų albumėlis) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kurische Nehrung (Kuršių Nerijos vaizdų albumėlis)" perkama kartu