⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kvantinė psichologija

Kaina: 13,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kvantinė psichologija" aprašymas

Šios Žydrūno Sadausko naujausios knygos „Kvantinė psichologija“ tikslas – ne išmokyti tave „stebuklingų“ praktikų ar priversti suformuoti naują įgūdį, o pabandyti „priversti“ tave susimąstyti ir pakeisti pasaulio suvokimą. Yra didelė tikimybė, kad tai pagerins tavo gyvenimo kokybę, nes kaip autorius turiu tik vieną tikslą – rašyti knygas, kurios keičia…

„Šioje knygoje remiuosi 3 pagrindinėmis sistemomis, kurios papildo viena kitą. Tai budizmo išmintis, Daosizmo filosofija ir kvantinė fizika. Visos sistemos nagrinėjamos iš žmogaus psichologijos perspektyvos. Pagrindinis knygos „personažas“ – mūsų smegenys. Jos savotiškas mūsų „diktatorius“, kurio „diktatūros“ mes net nesuvokiame! Jos užima tik apie 1% mūsų kūno masės, bet suvartoja daugiausia energijos. Tik pagalvokit – nuo 25 % iki 40%, kuomet galvojame intensyviai. Jeigu sąžiningai vertinsime faktus, pamatysime, kad esame savotiški smegenų tarnai. Žinodami kaip jos veikia, galime išnaudoti jas savo naudai!
Tai ir yra pagrindinis šios knygos tikslas! Parodyti jums, kaip veikia mūsų „diktatorius“ ir žinoti, kaip tai galima išnaudoti savo naudai! Neapeliuoju į neginčijamą tiesą, nes jau ne kartą buvau užlipęs ant „grėblio“, kuris vadinasi „Aš manau, kad jau viską suvokiu“, bet šiandieninis suvokimas yra toks, kuriuo ir noriu pasidalinti su Tavimi!“

Žydrūnas SadauskasKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kvantinė psichologija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Žydrūnas Sadauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kvantinė psichologija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kvantinė psichologija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kvantinė psichologija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kvantinė psichologija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Žydrūnas Sadauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kvantinė psichologija" perkama kartu