0

Labirinto prieangyje

Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 7,38 €*
Sutaupote: 1.39 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Labirinto prieangyje

  • Leidėjas: Eglės leidykla
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 136
  • ISBN ar kodas: 9786094321214

2020-12-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Labirinto prieangyje" aprašymas

Klaipėdoje gimęs rašytojas ir dailininkas Romualdas Lankauskas yra daugelio prozos knygų, novelių, apysakų ir romanų, taip pat kelių Panevėžio ir Vilniaus teatruose pastatytų ir publikuotų pjesių autorius.
Kaip dailininkas yra suruošęs ne vieną parodą, jų būta ir užsienyje: Suomijoje, Vokietijoje ir Anglijoje. 2008 m. išleistas tapybos albumas.
Autoriaus literatūrinė kūryba versta į estų, latvių, lenkų, vengrų, rusų, vokiečių, anglų, suomių, danų ir kitas kalbas, publikuota įvairiuose leidiniuose.

Knygoje "Labirinto prieangyje" pateikiama naujausia jo pastarųjų metų proza, nušviečianti komplikuotas gyvenimo problemas, nevengiant kritiško požiūrio.

Turbūt nesuklystume šios knygos tekstus, trumpas apysakas ir noveles, pavadinę egzistencine proza. Kodėl taip? Pirmiausia todėl, kad autoriaus dėmesys sutelktas į įvairias šiandieninio žmogaus problemas, jo dramatišką situaciją, kai žemė jam tarsi slysta iš po kojų, bandant įveikti savo negalią. Čia nepamirštami ir kiti kūrėjai, komplikuota jiį kasdienybė, susijusi su vienatve ir aplinkos abejingumu ar priešiškumu, susidūrus su absurdo apraiškomis, kada tenka jas išgyventi ir apmąstyti, nevengiant kritiško požiūrio į daugelį dalykų.
Tačiau rašytojo paletėje ne vien niūrokos, bet ir kitokios spalvos, nulemiančios kūrinių koloritą, tapant sudėtingos ir prieštaringos būties paveikslą, stebint ją įdėmiu žvilgsniu. Tai proza, skatinanti mąstyti ir kartu su autorium vertinti gyvenimo keistenybes ir jo grimasas.

Parašykite atsiliepimą apie "Labirinto prieangyje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Labirinto prieangyje, kurią skaitytojams dovanoja Romualdas Lankauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Romualdas Lankauskas su knyga Labirinto prieangyje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Labirinto prieangyje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romualdas Lankauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Labirinto prieangyje palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Labirinto prieangyje" perkama kartu