⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Laimė, asmenybė, vertybės

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 20.15 SoldOut

Knygos "Laimė, asmenybė, vertybės" aprašymas

Knygoje aiškiname, kas yra laimė, kodėl ji tokia svarbi žmonių gyvenime ir kartu tokia problematiška, ar ji iš viso galima, nuo ko ji priklauso. Teoriniu ir praktiniu požiūriais apibūdinamos objektyvios ir subjektyvios laimingo gyvenimo sąlygos. Aiškinami individo ir individualybės, asmens ir asmenybės, taip pat vertybių, idealų, gyvenimo prasmės santykio klausimai. Svarstoma, nuo ko priklauso laimė vaikystėje, jaunystėje, brandžiame amžiuje. Nušviečiama, kokie žmogaus bruožai padeda siekti laimės, kokie – kliudo.
Knyga gali būti naudinga aukštosiose mokyklose dėstant filosofijos, etikos, edukologijos disciplinas, taip pat visiems, kurie rūpinasi, kad gyvenimas būtų laimingesni ir prasmingesnis.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Laimė, asmenybė, vertybės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Laimė, asmenybė, vertybės", Bronislovas Kuzmickas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Bronislovas Kuzmickas su knyga "Laimė, asmenybė, vertybės" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Laimė, asmenybė, vertybės" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Bronislovas Kuzmickas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Laimė, asmenybė, vertybės" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Laimė, asmenybė, vertybės" perkama kartu