0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Lehrerhandreichungen Zum Lehrwerk Deutsch fur mich

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Lehrerhandreichungen Zum Lehrwerk Deutsch fur mich


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lehrerhandreichungen Zum Lehrwerk Deutsch fur mich" aprašymas
Šiame leidinyje pateikiamas bendras vokiečių kalbos brandos egzamino aprašas: kalbos mokymo tikslai, egzamino funkcijos, struktūra ir reikalavimai, vertinimo sistema.


Parašykite atsiliepimą apie "Lehrerhandreichungen Zum Lehrwerk Deutsch fur mich"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lehrerhandreichungen Zum Lehrwerk Deutsch fur mich, kurią skaitytojams dovanoja Aldona Mikalauskienė, Rima Razmienė, Wolfgang Malik. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aldona Mikalauskienė, Rima Razmienė, Wolfgang Malik su knyga Lehrerhandreichungen Zum Lehrwerk Deutsch fur mich jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lehrerhandreichungen Zum Lehrwerk Deutsch fur mich patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aldona Mikalauskienė, Rima Razmienė, Wolfgang Malik. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lehrerhandreichungen Zum Lehrwerk Deutsch fur mich palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lehrerhandreichungen Zum Lehrwerk Deutsch fur mich" perkama kartu