0

Lėlės. Nuo koncepcijos iki konstrukcijos

Knygą turime sandėlyje
Informacija

Lėlės. Nuo koncepcijos iki konstrukcijos

  • Leidėjas: Išmintis
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 23x26, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 164
  • ISBN ar kodas: 9786098107005

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lėlės. Nuo koncepcijos iki konstrukcijos" aprašymas

Susanna Oroyan įteikia mums dovaną, atskleisdama ir išgrynindama figūrų meno dvasią. Pateikdama daugybę nuostabių lėlių pavyzdžių, keliančių tikriausią įkvėpimą, ji paskatina mus išmėginti šią nepaprastą meno formą pirmiausia paaiškindama jos esmę ir paruošdama dirvą mūsų kūrybai.


Susana Oroyan knygoje „Lėlės. Nuo koncepcijos iki konstrukcijos“ analizuoja autorinių lėlių kaip meniškų figūrų kūrybos principus. Lėlė jai yra tarsi skulptūra, o lėlininkas – skulptorius, kuriantis menišką figūrą. Autorė mėgina apibrėžti lėlių kaip meniškų figūrų vietą tarp kitų kūrinių. Išdėstoma lėlės kūrybos anatomija, pateikiami techniniai patarimai (t. y. skulptūros pagrindai, kostiumo dizainas), aprašomos pagrindinės medžiagos ir jų naudojimo principai. Knygoje pateikiama daugiau kaip 250 spalvotų fotografijų, atspindinčių 130 profesionalių lėles kuriančių menininkų darbų įvairovę.

Patobulinkime kūrybinius įgūdžius, remdamiesi profesionalios ir tarptautiniu lygiu pripažintos lėlių kūrėjos Susannos Oroyan patirtimi. Autorė supažindina skaitytoją su „vaizduotės inžinerijos“ sąvoka ir dizaino galimybių įvairove bei išsamiai aprašo darbus, kad būtų lengviau idėjas paversti tikrove.


•    Pateikia plačią įvairovę figūros konstravimo būdų, tokių kaip vielos armatūra, formų gaminimo ir liejimo technikos, skulptūros mechanika, sąnariuotos ir judrios figūros, figūrų surinkimo būdai.

•    Daugiau kaip 250 lėlių, sukurtų 130 žymiausių menininkų iš viso pasaulio, fotografijų.

•    Per 200 detalių iliustracijų.

•    Detaliai aptariamos svarbiausios sąvokos, tokos kaip mastelis, stilius, pusiausvyra, taip pat spalvų ir tekstūrų derinimas, šablonų naudojimas. Pateikiami paaiškinimai, kaip išlaikyti proporcijas kuriant žmogaus pavidalo figūras.

•    Nuostabus įkvėpimo šaltinis ir techninės informacijos žinynas, padėsiantis išmokti plėtoti idėjas ir konstruoti sudėtingas figūras bei atrasti savo stilių kuriant originalias lėles.


Susanna Oroyan (1942–2007) – savamokslė lėlių kūrimo meno profesionalė. Nuo 1972 m. ji sukūrė daugiau kaip 500 lėlių ir tai tapo jos karjera ir pagrindine veikla. Paskutinįjį dešimtmetį Susanna buvo regioninių ir nacionalinių lėlių kūrėjų organizacijų varomoji jėga. Jos lėlės buvo rodomos tarptautinėse parodose, 1995 m. ji buvo apdovanota Metų lėlių kūrėjos prizu Nacionaliniame tekstilinių lėlių festivalyje (JAV). 

Susanna Oroyan yra knygų „Fantastic Figures“ ir „Anatomy of a Doll“ daugybės straipsnių specializuotuose žurnaluose autorė. Taip pat vedė pamokas daugelyje lėlių kūrimo seminarų ir individualioms grupėms.

 

Parašykite atsiliepimą apie "Lėlės. Nuo koncepcijos iki konstrukcijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lėlės. Nuo koncepcijos iki konstrukcijos, kurią skaitytojams dovanoja Susanna Oroyan. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Susanna Oroyan su knyga Lėlės. Nuo koncepcijos iki konstrukcijos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lėlės. Nuo koncepcijos iki konstrukcijos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Susanna Oroyan. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lėlės. Nuo koncepcijos iki konstrukcijos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lėlės. Nuo koncepcijos iki konstrukcijos" perkama kartu