0

Lietuva. Memorable Lithuania (albumas su dėklu)

4.7
(3 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2011-04-03 Agnė

Super albumas, sunku akis atitraukti nuo gražiu, kokibišku vaizdu

Informacija

Lietuva. Memorable Lithuania (albumas su dėklu)

  • Leidėjas: R. Paknio leidykla
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 28x31, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 156
  • ISBN ar kodas: 978-9955-736-

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lietuva. Memorable Lithuania (albumas su dėklu)" aprašymas
"Versdami šios knygos puslapius, jūs regite Lietuvą – kontrastų ir įvairovės kraštą, kupiną neryškaus, bet įsimenančio grožio," – rašo Tomas Venclova albumo įžangoje.
Albume sudėti įsimintini Lietuvos vaizdai, skirti ir susipažinimui su šalimi, ir pažinties pagilinimui, ir ramiam susikaupimui, įsižiūrėjimui į gerai pažįstamų vietų grožį. Tai pagarbaus fotografų požiūrio į Dievo ir žmogaus kūriniją, empatiškos ir kūrybingos fotografijos tarnystės jai dokumentas.
Leidiniui panaudotos lėšos, išieškotos iš autorinių teisių pažeidėjų, kuriuos remia Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, ministrai Roma Dovydėnienė-Žakaitienė, Vladimiras Prudnikovas ir Jonas Jučas.

Fotografai – Arūnas Baltėnas, Raimondas Paknys, Kęstutis Stoškus.
Įžangos autorius – Tomas Venclova.
Nuotraukų aprašus parengė Audra Kairienė.
Dailininkas Izaokas Zibucas.
Lietuvių ir anglų kalbomis. Visos nuotraukos spalvotos.
2011-04-03

Super albumas, sunku akis atitraukti nuo gražiu, kokibišku vaizdu

2010-12-09

labai gera kniga

2008-11-22

Profesionaliai parengtas fotografijų albumas, su puikia Tomo Venclovos įžanga ir trumpais, bet tiksliai apibendrinančiais vaizdų aprašymais. Vertas dėmesio.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuva. Memorable Lithuania (albumas su dėklu)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuva. Memorable Lithuania (albumas su dėklu), kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Lietuva. Memorable Lithuania (albumas su dėklu) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuva. Memorable Lithuania (albumas su dėklu) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuva. Memorable Lithuania (albumas su dėklu) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuva. Memorable Lithuania (albumas su dėklu)" perkama kartu