0

Lietuvių grotesko ir ironijos dramos (Mokyklos biblioteka)

  • Nuolaida knygai -43%
Kaina internetu: 4,78 €
Kaina knygyne: 8,37 €*
Sutaupote: 3.59 € (43%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Lietuvių grotesko ir ironijos dramos (Mokyklos biblioteka)

  • Leidėjas: Žaltvykslė
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 17x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 223
  • ISBN ar kodas: 9789986062318

2020-12-31 4.78 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvių grotesko ir ironijos dramos (Mokyklos biblioteka)" aprašymas

Šioje rinktinėje soausdinamos trys XX a. II pusės grotesko ir ironijos dramos: J.Grušo "Meilė, džiazas ir velnias", K.Sajos "Mamutų medžioklė", S.Šaltenio "Škac, mirtie, visados škac!"

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių grotesko ir ironijos dramos (Mokyklos biblioteka)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Serija "Mokyklos biblioteka"

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Lietuvių grotesko ir ironijos dramos (Mokyklos biblioteka), kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Lietuvių grotesko ir ironijos dramos (Mokyklos biblioteka) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Lietuvių grotesko ir ironijos dramos (Mokyklos biblioteka). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Lietuvių grotesko ir ironijos dramos (Mokyklos biblioteka) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Lietuvių grotesko ir ironijos dramos (Mokyklos biblioteka)" perkama kartu