-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvių-ispanų kalbų žodynas

4.7
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-10-26 Aiste

puikus žodynas


Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 21.99 SoldOut

Knygos "Lietuvių-ispanų kalbų žodynas" aprašymas

Apie 45 000 žodžių.
Šis žodynas yra skirtas visų pirma ispanų kalbos besimokantiems lietuviams, bet taip pat ir ispaniškai kalbantiems žmonėms, kurie domisi lietuvių kalba.
Žodyne įtraukti visi reikalingi žodžiai vartojami bendraujant lietuviškai, taip pat įtraukti mokslo bei technikos terminai, frazeologizmai, žodžių junginiai. Vis dėlto svarbiausia šiame žodyne-pavyzdžiai, kuriais patikslinamos žodžių reikšmės ir vartosena. Kita vertus, žodžiai, ypač veiksmažodžiai pateikiami sistemiškai-iš vienų žodžių nukreipiama į kitus tam, kad vartotojas giliau suvoktų leksinius ir gramatinius reiškinius.


  • Autorius: Alfonso Rascon Caballero
  • Leidėjas: Žodynas
  • Išleidimo metai: 2002
  • Knygos puslapių skaičius: 794
  • Formatas: 14x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-465-60-5

Kiti taip pat domėjosi


2021-10-26

puikus žodynas

2006-10-11

ar nera panasaus zodino,bet kad butu CD?

2005-01-12

labai geras zodynas, issamus

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių-ispanų kalbų žodynas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ispanų kalbos žodynai

Alfonso Rascon Caballero pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuvių-ispanų kalbų žodynas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuvių-ispanų kalbų žodynas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuvių-ispanų kalbų žodynas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuvių-ispanų kalbų žodynas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alfonso Rascon Caballero tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvių-ispanų kalbų žodynas" perkama kartu