BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvių Krokuva XIV-XVI amžiais (nusitrynęs knygos viršelis)

Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvių Krokuva XIV-XVI amžiais (nusitrynęs knygos viršelis)" aprašymas

Lietuvos integravimuisi Europon, tapsmui jos savastimi, istorijos itin svarbi vieta buvo paskirta Krokuvai, miestui, kurio kultūros žvaigždė pusantro šimto metų buvo kelrode daugumai inteligentėjančios ir krikščionėjančios Lietuvos jaunuolių. Krokuvietiškosios lietuvių diasporos būta gan skaitlingos ir itin margos. Cracovia Lithuanorum orientuota daugiausia į šios diasporos kultūros žmones: studentus, mokytojus, dvasininkus, raštininkus, meistrus ir t.t., todėl remtasi bažnytiniais ir mokykliniais šaltiniais. Registras apima laikotarpį nuo Jogailos krikšto ir ingreso į Piastų sostą iki aukštosios mokyklos - Vilniaus akademijos - įsteigimo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės sostinėje 1579 metais, t.y. kai su Jogailaičių dinastijos, taipgi ir Krokuvos aukso amžiaus saulėlydžiu, savosios sostinės tapsmu universitetiniu miestu blėstanti Jogailos universiteto žvaigždė jau tesugeba prisitraukti tik retą LDK jaunuolį.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių Krokuva XIV-XVI amžiais (nusitrynęs knygos viršelis)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: LDK istorija (XIII a. - 1795 m.)

Sigitas Lūžys pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuvių Krokuva XIV-XVI amžiais (nusitrynęs knygos viršelis)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuvių Krokuva XIV-XVI amžiais (nusitrynęs knygos viršelis)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuvių Krokuva XIV-XVI amžiais (nusitrynęs knygos viršelis)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuvių Krokuva XIV-XVI amžiais (nusitrynęs knygos viršelis)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sigitas Lūžys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvių Krokuva XIV-XVI amžiais (nusitrynęs knygos viršelis)" perkama kartu