0

Lietuvių - latvių, latvių - lietuvių kalbų žodynas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Lietuvių - latvių, latvių - lietuvių kalbų žodynas

  • Leidėjas: Dajalita
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: Minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 219
  • ISBN ar kodas: 9789986884293

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lietuvių - latvių, latvių - lietuvių kalbų žodynas" aprašymas
Žodyną sudaro per 7000 dažniausių abiejų kalbų žodžių. Jo sudarymui pasinaudota iki šiol išėjusiais lietuvių ir latvių kalbų dažnumo žodynais, taip pat Vytauto Didžiojo universiteto Kompiuterinės lingvistikos centre esančiu rašytinės lietuvių kalbos tekstynu. Žodynas papildytas šnekamosios kalbos leksika. Tarptautiniai žodžiai dėti su tam tikra atranka. Latvis skaitytojas žodyne ras skyrelįapie lietuvių akcentologijos pradmenis.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių - latvių, latvių - lietuvių kalbų žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvių - latvių, latvių - lietuvių kalbų žodynas, kurią skaitytojams dovanoja Alvydas Butkus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alvydas Butkus su knyga Lietuvių - latvių, latvių - lietuvių kalbų žodynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvių - latvių, latvių - lietuvių kalbų žodynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alvydas Butkus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvių - latvių, latvių - lietuvių kalbų žodynas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuvių - latvių, latvių - lietuvių kalbų žodynas" perkama kartu