⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvių liaudies pasakos

4.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
 • TOP
  15
  TOP 15
Kaina: 4,59 €
 • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-27 Antanas

Šauni!


2023-06-30 4.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvių liaudies pasakos" aprašymas

Knyga „Lietuvių liaudies pasakos“ kviečia skaityti gerai žinomas ir mažiau girdėtas pasakas, kurios yra nepaprastai svarbi lietuvių tautosakos dalis. Pasakos padeda pažinti papročius, ugdo vertybes, lavina fantaziją ir moko teisingumo.

Pasakos – iš kartos į kartą perduodami pasakojimai, kuriuose veikia įvairūs personažai. Šios istorijos tinka bet kokio amžiaus žmonėms. Lietuvių tautosakai būdingos pasakos būna apie gyvūnus, stebuklus, velnius ir raganas, žmonių buitį, melus ir t.t.

Knygoje „Lietuvių liaudies pasakos“ rasite net trisdešimt tris pasakas. Daugelio jų pavadinimai bus gerai žinomi:

„Eglė Žalčių karalienė“ apie Eglę, kuri ištekėjusi už žalčio negalėjo grįžti į namus, o galiausiai čia apsilankiusi prarado mylimąjį.

„Dvylika brolių juodvarniais lakstančių“ apie raganos užburtus ir juodvarniais paverstus brolius, kurių ieškoti išsiruošė jų sesutė.

„Devyni broliai ir jų sesuo Elenytė“ apie drąsią Elenytę, kartu su kumele keliavusią brolių ieškoti ir su klastinga laume susidūrusią.

„Ožka ir vilkas“ apie pragaištingą šių dviejų veikėjų susidūrimą ir jo pasekmes.

„Žmogus, lapė ir vilkas“ apie gudrią lapę, nugvelbusią iš žmogaus silkių statinę ir įkalbėjusią vilką kišti uodegą į eketę. Tiesa, galiausiai teisybė nugalėjo!

„Baltas vilkas“ apie karalių, vilkui mainais į gyvų gėlių puokštę pažadėjusį savo jauniausią dukrą.

„Meškos trobelė“ apie mergaitę, kurios nekentė nauja tėvo žmona ir liepė nusikratyti, o jis nuvežė dukrą į miško trobelę ir ten paliko. Tačiau geri žmonės apdovanojami, o bjaurios raganos nubaudžiamos. Taip nutiko ir šios pasakos veikėjams.

„Dangus griūva“ apie katinėlį, kuris išsigando ant jo nukritusio lapo.

Lietuvių liaudies pasakose dažniausiai pašiepiamos veikėjų nedorybės, godumas, klastingumas ir kitos ydos, o skriaudžiami ir apgaudinėjami personažai galiausiai sulaukia sėkmės.

Rinktinė „Lietuvių liaudies pasakos“ sulaukė jau penkto leidimo. Rekomenduojame ją įsigyti internetu ir skaityti kartu su vaikais. Online knygyne rasite ir daugiau įvairaus žanro ir siužetų knygų vaikams bei suaugusiems. Norite apsipirkti pigiau? Gerų kainų ieškokite tarp akcijų ir išpardavimų. Rinktis knygas padės informacinė santrauka su trumpu aprašymu, ištraukomis, nurodytu puslapių skaičiumi, leidimo metais ir kita informacija. Siūlome pasidomėti ir atsiliepimais bei apžvalgomis!


 • Leidėjas: Jotema
 • Išleidimo metai: 2018
 • Knygos puslapių skaičius: 200
 • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9789955137740

Kiti taip pat domėjosi


2021-10-27

Šauni!

2021-03-23

2021-03-21

Mano dukrytei labai patiko. Skaitome pasakaites prieš miegą :)

2021-03-21

Super knyga, verta nusipirkti

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių liaudies pasakos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių liaudies pasakos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Lietuvių liaudies pasakos", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Lietuvių liaudies pasakos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Lietuvių liaudies pasakos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Lietuvių liaudies pasakos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Lietuvių liaudies pasakos" perkama kartu