Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Lietuvos etikos kodeksai, nuostatai, taisyklės

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 1.99 SoldOut

Knygos „Lietuvos etikos kodeksai, nuostatai, taisyklės“ aprašymas

Šiame rinkinyje publikuojami dokumentai reglamentuoja asmenų elgesio pobūdį remiantis etikos kriterijais. Pirmajame rinkinio skyriuje pateikiami dokumentai tų veiklos sričių, kurios yra susijusios su teisėsauga, teisingumo užtikrinimu, vykdymu. Antrajame skyriuje yra dokumentai, kurių etinės nuostatos vienaip ar kitaip liečia viešąjį administravimą, valstybės pareigūnus, tarnautojus, savivaldybės darbuotojus. Trečiajame knygos skyriuje publikuojami atsakomybės etikos dokumentai ir bendresnio pobūdžio etikos kodeksai ar principai, kurie reprezentuoja specifinę veiklos rūšį.
Rinkinys skiriamas teisininkams, politikams, žurnalistams, studentams ir visiems, besidomintiems mūsų visuomenės etinėmis vertybėmis.Parašykite atsiliepimą apie „Lietuvos etikos kodeksai, nuostatai, taisyklės“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Lietuvos etikos kodeksai, nuostatai, taisyklės“, Sud. Gediminas Butkus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sud. Gediminas Butkus su knyga „Lietuvos etikos kodeksai, nuostatai, taisyklės“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Lietuvos etikos kodeksai, nuostatai, taisyklės“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Gediminas Butkus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Lietuvos etikos kodeksai, nuostatai, taisyklės“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Lietuvos etikos kodeksai, nuostatai, taisyklės“ perkama kartu