0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos proistorė. Archeologijos ekspozicijos vadovas

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 3,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Lietuvos proistorė. Archeologijos ekspozicijos vadovas


2021-06-30 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvos proistorė. Archeologijos ekspozicijos vadovas" aprašymas

Gausiai iliustruotame vadove "Lietuvos proistorė. Archeologijos ekspozicijos vadovas" išsamiai supažindinama su nauja muziejaus ekspozicija: Lietuva nuo XI tūkstantmečio pr. Kr. iki valstybės susidarymo XIII amžiuje. Pateikiamas ekspozicijos archeologinių paminklų sąrašas.Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos proistorė. Archeologijos ekspozicijos vadovas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvos proistorė. Archeologijos ekspozicijos vadovas, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Eglė Griciuvienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Eglė Griciuvienė su knyga Lietuvos proistorė. Archeologijos ekspozicijos vadovas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvos proistorė. Archeologijos ekspozicijos vadovas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Eglė Griciuvienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvos proistorė. Archeologijos ekspozicijos vadovas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvos proistorė. Archeologijos ekspozicijos vadovas" perkama kartu