0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos rusai XX–XXI a. pradžioje: istorija, tapatybė, atmintis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Lietuvos rusai XX–XXI a. pradžioje: istorija, tapatybė, atmintis


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 9.99 SoldOut
Knygos "Lietuvos rusai XX–XXI a. pradžioje: istorija, tapatybė, atmintis" aprašymas

Lietuvos rusai yra svarbi, komplikuota ir intriguojanti tema. Joje susipina trys didelės temos: rusai, Rusija ir rusų kultūros įtaka Lietuvoje (ir Europoje apskritai). Tai labai susiję, bet netapatūs dalykai. Knygos "Lietuvos rusai XX–XXI a. pradžioje: istorija, tapatybė, atmintis" autorių pagrindinis tyrimo objektas yra Lietuvos rusai.

Keturi skirtingų disciplinų autoriai – istorikai Andrius Marcinkevičius ir Grigorijus Potašenko, literatūrologas Pavel Lavrinec ir sociologė Monika Frėjutė-Rakauskienė – analizuoja XX–XXI a. pradžios rusų Lietuvoje adaptacijos veiksnius, literatūrą, pokario migracijas, tapatumą ir atmintį.

Knygoje "Lietuvos rusai XX–XXI a. pradžioje: istorija, tapatybė, atmintis" naujai aktualinama ir kur kas išsamiau tiriama Lietuvos rusų tapatumo raida ir jų istorinė atmintis XX–XXI a. pradžioje, išryškinant sąsajas tiek su LDK ir jos tradicija, tiek su oficialiąja ir alternatyviąja tapatybėmis sovietmečiu bei rusų tapatybės pokyčiais Lietuvoje po 1990 m. Tokio pobūdžio sisteminių, į šias naujas Lietuvos rusų temas ir problemas orientuotų tyrimų šalyje ligi šiol nebuvo atlikta.Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos rusai XX–XXI a. pradžioje: istorija, tapatybė, atmintis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvos rusai XX–XXI a. pradžioje: istorija, tapatybė, atmintis, kurią skaitytojams dovanoja Andrius Marcinkevičius, Grigorij Potašenko, Pavel Lavrinec. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Andrius Marcinkevičius, Grigorij Potašenko, Pavel Lavrinec su knyga Lietuvos rusai XX–XXI a. pradžioje: istorija, tapatybė, atmintis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvos rusai XX–XXI a. pradžioje: istorija, tapatybė, atmintis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Andrius Marcinkevičius, Grigorij Potašenko, Pavel Lavrinec. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvos rusai XX–XXI a. pradžioje: istorija, tapatybė, atmintis palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvos rusai XX–XXI a. pradžioje: istorija, tapatybė, atmintis" perkama kartu