0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Likimo dovana

Kaina internetu: 12,39 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 2.60 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 12.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Likimo dovana" aprašymas

Ona Valterytė-Gaigalienė gimė 1932 metų rugsėjo 20 dienų Molėtų rajono Mackėnų kaime. Mokėsi Suginčių pradinėje mokykloje. Likusi našlaitė, neturėjo galimybių baigti vidurinę mokyklą. 1960 metais persikėlė gyventi ir dirbti į Joniškio rajono Kriukų apylinkėje buvusį kolūkį. Šiuo metu gyvena Kriukų miestelyje. Nuo pat jaunų dienų rašė eilėraščius ir dienoraščius, kūrė apsakymus ir apysakas. Jos viso gyvenimo literatūrinis kraitis - 2 jaunystės metų dienoraščiai, 40 lyrinio pobūdžio eilėraščių ir 26 originalūs grožinės prozos kūriniai, kurie tvarkingai išsaugoti rankraščių sąsiuviniuose. Mažesnės ir didesnės apimties tekstuose atsiskleidžia gilūs autorės gyvenimiškųjų patirčių klodai, išryškėja spalvingi kaimo ir miesto žmonių charakteriai, atsiveria tarpukario ir pokario Lietuvoje iškentėtų ir sovietinėje santvarkoje išgyventų istorinių, kultūrinių, socialinių, psichologinių skaudulių atodangos. Autorei ypač svarbūs šeimyninės santarvės, žmogiškojo gerumo, šviesaus tikėjimo, vilties ir meilės amžinieji klausimai, taip pat visais laikais aktuali be tėvų globos liekančių našlaičių problema. Jaudinamai ryškiai jos eilėrašiuose ir apsakymuose atgyja gamtos vaizdai, tartum iš liaudies teatro scenos ataidi ir tautosakinę vertę įgauna jos aprašomų veikėjų dialogai. Nėra abejonių, kad Onos Gaigalienės apysakų knyga, artėjant autorės devyniasdešimties metų jubiliejui, sudomins ne tik Šiaulių apskrities, bet ir kitų Lietuvos rajonų literatūros mylėtojus, neabejingus kaimo rašytojų kūrybai.
Irena Gansiniauskaitė-Gudavičienė, Lietuvos rašytojų sąjungos narė


  • Autorius: Ona Gaigalienė
  • Leidėjas: Litera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 340
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094820717

Parašykite atsiliepimą apie "Likimo dovana"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Likimo dovana", kurią skaitytojams dovanoja Ona Gaigalienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ona Gaigalienė su knyga "Likimo dovana" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Likimo dovana" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ona Gaigalienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Likimo dovana" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Likimo dovana" perkama kartu