0

Literatūros vadovėlis 9 klasei

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Literatūros vadovėlis 9 klasei

  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9786094460289

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Literatūros vadovėlis 9 klasei" aprašymas
Literatūros vadovėlis lietuvių ir lietuvių gestų kalba 9 klasei parengtas bilingviniu (dvikalbiu) principu, skirtas aukštesniųjų klasių klausos sutrikimų turintiems mokiniams. Literatūros tekstai pateikiami chronologiniu principu: nuo antikos ir lietuvių tautosakos tekstų iki Šviečiamajam amžiui (arba Apšvietos epochai) priskiriamų lietuvių ir užsienio autorių tekstų.

Parašykite atsiliepimą apie "Literatūros vadovėlis 9 klasei"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Literatūros vadovėlis 9 klasei, kurią skaitytojams dovanoja Jolita Levickienė, Milda Pošiūtė-Žebelienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jolita Levickienė, Milda Pošiūtė-Žebelienė su knyga Literatūros vadovėlis 9 klasei jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Literatūros vadovėlis 9 klasei patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jolita Levickienė, Milda Pošiūtė-Žebelienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Literatūros vadovėlis 9 klasei palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Literatūros vadovėlis 9 klasei" perkama kartu