0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Maištininkas. Jėzaus Nazariečio gyvenimas ir laikai (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 2.99 SoldOut

Knygos "Maištininkas. Jėzaus Nazariečio gyvenimas ir laikai (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

"Aiški, intelektuali, įtraukianti knyga, kupina pagarbos religijai ir krikščionybei."
The New Yorker

"Aslanas neketina pulti religijos, juo labiau – priešinti krikščionybės kitai religijai. Jis ragina mus žavėtis Jėzumi – vienu iš mesijų, užgimusių Romos okupuotoje Palestinoje."
Booklist

Prieš daugiau nei du tūkstančius metų po Galilėją klajojo žydų pamokslininkas ir stebukladarys, kuris būrė sekėjus Dievo karalystei įkurti. Šis judėjimas kėlė grėsmę valstybei, todėl Romos imperija maištininką suėmė ir nubaudė mirties bausme kaip didžiausią nusikaltėlį. Po kelių dešimtmečių jį imta vadinti Dievo sūnumi.

Rezos Aslano pavaizduotas Jėzus – istorinis asmuo, giliai ir aistringai tikintis žmogus, charizmatiškas zelotų sektos lyderis, žadėjęs išvaduoti žydus iš romėnų priespaudos. Remdamasis naujausiais istoriniais tyrinėjimais, autorius aprašo krikščioniškajai kultūrai neįprastą Jėzų ir atskleidžia, kodėl ankstyvoji krikščionybė politiškai sąmoningą ir karingą maištininką pavertė taikaus dvasingumo mokytoju.

Ši knyga "Maištininkas. Jėzaus Nazariečio gyvenimas ir laikai" sukėlė skandalą JAV, tačiau labiau ne dėl to kas joje rašoma, o dėl fakto, kad Irane gimęs ir Niujorke gyvenantis religijos tyrinėtojas Reza Aslanas yra musulmonas.


  • Autorius: Reza Aslan
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 310
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094271830-BR
  • Vertėjas: Marius Burokas
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Maištininkas. Jėzaus Nazariečio gyvenimas ir laikai (knyga su defektais)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Memuarai apie religiją, teologiją

Reza Aslan pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Maištininkas. Jėzaus Nazariečio gyvenimas ir laikai (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Maištininkas. Jėzaus Nazariečio gyvenimas ir laikai (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Maištininkas. Jėzaus Nazariečio gyvenimas ir laikai (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Maištininkas. Jėzaus Nazariečio gyvenimas ir laikai (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Reza Aslan tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Maištininkas. Jėzaus Nazariečio gyvenimas ir laikai (knyga su defektais)" perkama kartu