0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Maištininkas

  • Nuolaida knygai -73%
Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 12,59 €*
Sutaupote: 9.10 € (73%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Maištininkas


2021-04-30 3.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Maištininkas" aprašymas

„Maištininkas“ – trečias diplomatės Valentinos Zeitler istorinis romanas.

Šį kartą jis nukelia mus į šešioliktąjį amžių, trumpoką Lietuvos didžiojo kunigaikščio Aleksandro valdymo laikotarpį. Pastarojo favoritas kunigaikštis Mykolas Glinskis – pagrindinis romano veikėjas. Po Didžiojo kunigaikščio Aleksandro mirties jis, daugelio istorikų nuomone, iš asmeninių paskatų ir įžeistų ambicijų sukėlė maištą prieš Lenkijos karalių ir Lietuvos didįjį kunigaikštį Žygimantą Senąjį.

V. Zeitler sėkmingai pavyko atsikratyti įprastų vertinimų ir stereotipų ir per to meto gyvenimą, tarpusavio santykius, dvaro intrigas vaizdingai ir įtikinamai parodyti, kaip žmogus, neprisitaikęs ir nesusitaikęs su jam primestomis, bet nepriimtinomis aplinkybėmis, tapo maištininku. Autorė neteisina pagrindinio knygos herojaus, bet ir nesmerkia, palikdama skaitytojams teisę patiems spręsti, kodėl M. Glinskis pasirinko sau pražūtingą kelią.

Knyga "Maištininkas" aktuali ir šiandien, nes būtent tokios asmenybės neretai apsprendžia istorijos tėkmę ir įsirėžia į mūsų atmintį.

Valentina Zeitler yra išleidusi istorinius romanus „Karalienė Bona“, „Užmirštos nuodėmės“, kelias politologines ir publicistines knygas: „Austrija – ryškiausios politinės vaivorykštės spalvos“, „Populistai...ateina ir išeina?!“ ir „Nebyli siena“.


  • Autorius: Valentina Zeitler
  • Leidėjas: Algimantas
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 214
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094230158

Parašykite atsiliepimą apie "Maištininkas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Nuotykių ir istoriniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Maištininkas, kurią skaitytojams dovanoja Valentina Zeitler. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Valentina Zeitler su knyga Maištininkas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Maištininkas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Valentina Zeitler. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Maištininkas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Maištininkas" perkama kartu