0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Maisto chemijos pagrindai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 28.49 SoldOut

Knygos "Maisto chemijos pagrindai" aprašymas

Maisto technologijos inžinierės Danutės Teresės Ramonaitytės vadovėlis „Maisto chemijos pagrindai“ – išskirtinis leidinys chemijos moksle. Lietuvos bibliotekos vis dar patiria tokio pobūdžio knygų stygių, todėl tai – vienas iš nedaugelio maisto chemijos leidinių, leidžiantis su maisto chemija susipažinti lietuvių kalba. Autorė kviečia įdėmiau pažvelgti į maisto chemijos teorinį pagrindą, sužinoti apie svarbiausias maiste vykstančias chemines reakcijas, maisto medžiagų vaidmenį mitybai ir kitus maisto chemijoje reikšmingus procesus. Vadovėlyje išsamiai aptartos būtiniausios su maisto chemija susijusios cheminės medžiagos, tokios kaip: aminorūgštys, angliavandeniai, lipidai, vanduo, mineralinės medžiagos, fermentai ir kt., detaliai paaiškinti svarbiausi terminai ir procesai, daug dėmesio skirta polisacharidų ir jų savybių išaiškinimui bei svarbiausiems maisto pramonėje naudojamiems fermentams pristatyti. Besimokantiems maisto chemijos studentams šis vadovėlis gali padėti ir užtvirtinti perskaitytą informaciją bei pagerinti visą mokymosi procesą – įgytas žinias skaitytojai galės pasitikrinti atsakydami į kiekvieno skyriaus gale esančius savikontrolės klausimus. Todėl informacijos įsisavinimo procese neliks jokių spragų. Išskirtinis, išsamus ir puikiai supažindinantis su šios srities pagrindu, vadovėlis „Maisto chemijos pagrindai“ padės iš arčiau susipažinti su maisto chemija ir svarbiausiais jos komponentais net ir tiems, kurie apie šią sritį beveik nieko nenusimano, tačiau dega noru sužinoti kuo daugiau.Parašykite atsiliepimą apie "Maisto chemijos pagrindai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Maisto technologijos knygos

Danutė Teresė Ramonaitytė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Maisto chemijos pagrindai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Maisto chemijos pagrindai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Maisto chemijos pagrindai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Maisto chemijos pagrindai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Danutė Teresė Ramonaitytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Maisto chemijos pagrindai" perkama kartu