0

Mamulė Mū plaukioja

  • Nuolaida knygai -43%
5.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 4,79 €
Knygyne: 8,29 €*
Sutaupote: 3.50 € (43%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2017-03-10 Gintarė

Labai grazios iliustracijos.

Informacija

Mamulė Mū plaukioja

  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 21x28, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 28
  • ISBN ar kodas: 9786094413872

2020-07-31 4.79 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Karvė baseine? Tai tiesiog baisu! Kur gi jūs matėte tokį dalyką? Juk karvėms jokiu būdu nevalia čiuožinėti vandens kalniukais, nardyti ar šokinėti nuo tramplinų! Paprastoms karvėms gal ir ne, tačiau tik ne Mamulei Mū! Šiandien ji pasiryžusi gerai pasilinksminti, pasitaškyti ir gal netgi laimėti geriausio plaukiko medalį. Pirmyn, Mamule Mū, tik nepamiršk plaukimo kepuraitės! Juk medalį laimėti gali bandyti visi: ir tie, kurie vaikšto žeme, ir tie, kurie plaukioja ir netgi tie, kurie skraido...?

Žymaus švedų dailininko Sveno Nordqvisto ir rašytojos Jujja'os Wieslander duetas pasauliui padovanojo jau ne vieną švelnaus humoro ir pašėlusių nuotykių kupiną istoriją apie Mamulę Mū – drąsiausią ir linksmiausią pasaulyje karvę, kuriai nė motais jokios kliūtys. Savo pokštais ir išdaigomis Mamulė Mū ir jos draugė Varna džiugina daugiau nei trisdešimties pasaulio šalių vaikus, taip pat yra gerai pažįstamos ir mylimos Lietuvoje. Šioje knygelėje Mamulė Mū išsiruošia į baseiną, kur ketina pačiuožinėti vandens kalniukais ir laimėti geriausio plaukiko medalį. Tik neperšlapk uodegos, Mū!

Karvė baseine? Tai tiesiog baisu! Kur gi jūs matėte tokį dalyką? Juk karvėms jokiu būdu nevalia čiuožinėti vandens kalniukais, nardyti ar šokinėti nuo tramplinų! Paprastoms karvėms gal ir ne, tačiau tik ne Mamulei Mū!

Šiandien ji pasiryžusi gerai pasilinksminti, pasitaškyti ir gal netgi laimėti geriausio plaukiko medalį. Pirmyn, Mamule Mū, tik nepamiršk plaukimo kepuraitės! Juk medalį laimėti gali bandyti visi: ir tie, kurie vaikšto žeme, ir tie, kurie plaukioja ir netgi tie, kurie skraido...

Iš švedų vertė Elžbieta Kmitaitė

2017-03-10

Labai grazios iliustracijos.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu