Grožinė literatūra už SUPERKAINĄ! Tūkstančiai knygų čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Mamulė Mū

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 6.37 SoldOut

Knygos "Mamulė Mū" aprašymas

Seniai seniai Lietuvos vaikai, prisimenu, dainuodavo tokią dainelę: „Kar-vė dvi-ra-čiu važiavooo!..” Turbūt labai garsiai dainuodavo, ir galbūt toji dainelė nuskriejo kitapus Baltijos jūros, į Švediją, pasiekė Jujos ir Tomo Vislanderių namus. Ir štai, kaip matote, jų sukurtoje knygoje toji karvė atvažiuoja dviračiu… į Lietuvą.
Žinoma, dėl tos dainelės juokauju, nes tokią smagią knygą laikant rankose, nejuokauti neįmanoma. Istorijas apie Mamulę Mū ir jos draugę Varną išgalvojo patys ponai švedai Vislanderiai. Juja po savo vyro Tomo mirties kai kurias iš jų parašė jau viena. Iš viso apie Mū ir Varną sukurtos šešios paveikslėlių knygos, taip pat du truputį ilgesnių pasakų rinkiniai, vienas iš jų jau irgi išleistas lietuviškai. Šios knygos labai mėgstamos Švedijoje. Prie to, be abejo, daug prisidėjo ir garsus dailininkas Svenas Nordkvistas, mums pažįstamas iš knygų apie dėdulę Petsoną.
Mamulė Mū tikrai nesuprastų, jeigu jos nepamėgtų šiuolaikiniai Lietuvos vaikai. O jau Varna tai apskritai kantrybės netektų!
Iliustravo Sven NordqvistParašykite atsiliepimą apie "Mamulė Mū"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mamulė Mū", Jujja ir Tomas Wieslander. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jujja ir Tomas Wieslander su knyga "Mamulė Mū" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mamulė Mū" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jujja ir Tomas Wieslander. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mamulė Mū" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mamulė Mū" perkama kartu