0

Pirkėjų atsiliepimai

Mano dienoraštis. Pildyk kartu su Kake Make

Kaina: 2,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 2.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mano dienoraštis. Pildyk kartu su Kake Make" aprašymas

Pirmieji žingsniai, pirmieji žodžiai, šypsena, dantukas – tėveliai nuo pat gimimo stengiasi užfiksuoti visas svarbiausias vaiko gyvenimo akimirkas. Visi mažylio „pirmieji kartai“ dažniausiai surašomi „Kūdikio knygoje“. Augdami vaikai tampa vis savarankiškesni, tad tėveliai ne visada turi galimybę pamatyti ir sužinoti apie visus vaikų kasdienybėje vykstančius nuotykius. Čia į pagalbą atskuba vaikų draugė Kakė Makė.

Kakė Makė nekantrauja su tavimi susipažinti! Papasakok jai apie save! Kokia tavo mėgstamiausia daina? Kuriuos žaidimus labiausiai mėgsti žaisti? Šiame dienoraštyje surašyk visus savo pomėgius, didžiausius norus ir paslaptis. Čia rasi ir galvosūkių, įvairių užduočių, žaidimų.

„Mano dienoraštis“ – tai knyga, kurioje vaikai patys arba su tėvelių pagalba galės aprašyti savo gyvenimo įvykius, emocijas, pomėgius ar net paslaptis. Pildydami „Mano dienoraštį“ vaikai:

• mokysis analizuoti juos supančią aplinką;
• reikšti savo nuomonę;
• pažinti ir įvardyti jausmus;
• dėstyti mintis;
• ugdys kūrybiškumą.

Vaikai šiuos įgūdžius lavins atsakydami į knygoje užduotus klausimus, spręsdami pateiktas užduotis ir kurdami istorijas su lipdukais, kurių knygoje yra net 400 vienetų.

„Mano dienoraštis“ turi spynelę ir du raktelius, kad visos paslaptys ir įspūdžiai būtų saugiai užrakinti.

Rekomenduojama 7–9 metų vaikams, tačiau pildant kartu su tėveliais tinka ir jaunesniems.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 17x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090128343

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mano dienoraštis. Pildyk kartu su Kake Make"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie Kakę Makę

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mano dienoraštis. Pildyk kartu su Kake Make", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Mano dienoraštis. Pildyk kartu su Kake Make" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mano dienoraštis. Pildyk kartu su Kake Make". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mano dienoraštis. Pildyk kartu su Kake Make" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mano dienoraštis. Pildyk kartu su Kake Make" perkama kartu