Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Mašinų braižyba studentams ir konstruktoriams

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 4.99 SoldOut

Knygos „Mašinų braižyba studentams ir konstruktoriams“ aprašymas

Mašinų braižyba neatsiejamai susijusi su projektavimo, gamybos ir prekybos procesais, reglamentuojamais šalių gamintojų standartų. Vieninga standartų sistemą įdiegusių valstybių bendrijoje. Vieningi mašinų braižybos standartai užtikrina laisvą techninių minčių judėjimą.

Leidinyje "Mašinų braižyba studentams ir konstruktoriams" - pateikta informacija remiasi Lietuvos (LST), Europos Sąjungos (EN) bei tarptautiniais (ISO) standartais, galiojančiais Lietuvoje.


Parašykite atsiliepimą apie „Mašinų braižyba studentams ir konstruktoriams“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Mašinų braižyba studentams ir konstruktoriams“, Zenonas Ramonas, Vaidutis Petronis, Audronė Ramonienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Zenonas Ramonas, Vaidutis Petronis, Audronė Ramonienė su knyga „Mašinų braižyba studentams ir konstruktoriams“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Mašinų braižyba studentams ir konstruktoriams“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Zenonas Ramonas, Vaidutis Petronis, Audronė Ramonienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Mašinų braižyba studentams ir konstruktoriams“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Mašinų braižyba studentams ir konstruktoriams“ perkama kartu