0

Maskva netiki ašaromis (DVD)

5.0
(1 įvertinimai)
4,49 €
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
2020-07-18

Informacija

Maskva netiki ašaromis (DVD)

  • Leidėjas: Krupnyj Plan
  • Išleidimo metai: 2005
  • ISBN ar kodas: 4743005029619

2020-11-30 4.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Maskva netiki ašaromis (DVD)" aprašymas

Restauruotas vaizdas ir garsas, originalas Mosfilm 1979

Režisierius: Vladimir Menshov
Vaidina: Irina Muravjova, Oleg Tabakov, Vera Alentova
Trukmė: 142 min.
Šalis: Rusija
Žanras: melodrama; komedija
0 - multiregioninis
Įgarsinimo kalbos: rusų 5.1
Titravimo kalbos: lietuvių, latvių, estų

Dvi serijos
Filmas apie trijų jaunų merginų, atvykusių į Maskvą iš provincijos, likimus. Pagrindinė veikėja pamilo, bet buvo palikta likimo valiai. Jinai sugebėjo viena užauginti dukterį ir padaryti stulbinamą karjerą. Pagaliau gyvenimas padovanojo jai susitikimą su nuostabiu žmogumi...

2020-07-18

Parašykite atsiliepimą apie "Maskva netiki ašaromis (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Maskva netiki ašaromis (DVD), kurią skaitytojams dovanoja Komedija, drama, romantinis filmas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Komedija, drama, romantinis filmas su knyga Maskva netiki ašaromis (DVD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Maskva netiki ašaromis (DVD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Komedija, drama, romantinis filmas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Maskva netiki ašaromis (DVD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Maskva netiki ašaromis (DVD)" perkama kartu