0

Pirkėjų atsiliepimai

Matematikos spalvinimo knyga. Skaičiavimo užduotys iki 100 (galimas viršelio brokas)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 3.09 SoldOut

Knygos "Matematikos spalvinimo knyga. Skaičiavimo užduotys iki 100 (galimas viršelio brokas)" aprašymas

Mokytis matematikos smagu, o dar smagiau – spalvinti pagal skaičius! Spalvoti pieštukai ir mąstymo užduotėlės padės jūsų vaikui žaidžiant išmokti skaičius nuo 1 iki 100. Spalvinant sprendžiami įvairūs skaičiavimo uždaviniai ir įtvirtinamos žinios bei įgūdžiai.

Šios pratybos tiesiog tobulos, nes: mokomasi kūrybiškai – pagal principą „skaičiuok ir spalvink"; skatinama motyvacija, kuomet teisingas atsakymas sutampa su pasirinkta spalva; knygoje net 64 paveikslėliai su skaičiavimo ir spalvinimo užduotimis; lapai lengvai išimami, kad juos galima būtų pasikabinti ant sienos ar padovanoti.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 21x28, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094403910

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Matematikos spalvinimo knyga. Skaičiavimo užduotys iki 100 (galimas viršelio brokas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos spalvinimo knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Matematikos spalvinimo knyga. Skaičiavimo užduotys iki 100 (galimas viršelio brokas)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Matematikos spalvinimo knyga. Skaičiavimo užduotys iki 100 (galimas viršelio brokas)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Matematikos spalvinimo knyga. Skaičiavimo užduotys iki 100 (galimas viršelio brokas)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Matematikos spalvinimo knyga. Skaičiavimo užduotys iki 100 (galimas viršelio brokas)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Matematikos spalvinimo knyga. Skaičiavimo užduotys iki 100 (galimas viršelio brokas)" perkama kartu