0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Mažosios knygelės. Mes iš Afrikos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Mažosios knygelės. Mes iš Afrikos


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mažosios knygelės. Mes iš Afrikos" aprašymas

"Mažosios knygelės" - nedidelių spalvotų eilėraščių knygelių serija, skirta ikimokyklinio ir jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikams.


Sako, Afrika karšta.

Sako, Afrika keista.

Ir keistų pilna žvėrių.

Bet išvysti pats turiu,

Kas skrajoja, laksto tuos

Nepažįstamuos kraštuos!Parašykite atsiliepimą apie "Mažosios knygelės. Mes iš Afrikos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mažosios knygelės. Mes iš Afrikos, kurį parašė Birutė Lenktytė-Masiliauskienė. Siūlome ne tik išsamų Mažosios knygelės. Mes iš Afrikos aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Birutė Lenktytė-Masiliauskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mažosios knygelės. Mes iš Afrikos. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mažosios knygelės. Mes iš Afrikos dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mažosios knygelės. Mes iš Afrikos" perkama kartu