0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mažylių mokyklėlė. Pirmosios knygelės (8 knygelių rinkinys)

  • Nuolaida knygai -33%
Kaina internetu: 9,39 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 4.60 € (33%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 9.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mažylių mokyklėlė. Pirmosios knygelės (8 knygelių rinkinys)" aprašymas

Dėžėje-lagaminėlyje 8 knygelių komplektas. Kiekvienoje kartoninėje knygelėje, kurios dydis puikia tinka mažoms rankelėms (9x9 cm), vaikas išvys spalvingų ir įdomių paveikslėlių, vaizduojančių įvairius daiktus, apibūdintus trumpučiais šmaikščiais eilėraštukais. Žaisdamas mažylis mokysis atpažinti žodžius ir sieti juos su vaizdais, skaičiuoti.

Knygelių pavadinimai:

Žaislai
Maistas
Labanakt
Gyvūnai
Sode
Skaičiai
Drabužiai
Spalvos

„Mažylių mokyklėlė. Pirmosios knygelės" su puikiomis nuotraukomis ir aiškiomis raidėmis plečia vaiko žodyną, lavina vaizduotę ir kūrybingumą.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2021
  • Formatas: 15x22, dėžė
  • ISBN ar kodas: 9789955079149

Parašykite atsiliepimą apie "Mažylių mokyklėlė. Pirmosios knygelės (8 knygelių rinkinys)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kartoninės knygutės 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mažylių mokyklėlė. Pirmosios knygelės (8 knygelių rinkinys)", kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų "Mažylių mokyklėlė. Pirmosios knygelės (8 knygelių rinkinys)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mažylių mokyklėlė. Pirmosios knygelės (8 knygelių rinkinys)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mažylių mokyklėlė. Pirmosios knygelės (8 knygelių rinkinys)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mažylių mokyklėlė. Pirmosios knygelės (8 knygelių rinkinys)" perkama kartu