0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Medicinos etika

  • Nemokamas knygos pristatymas
16,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 16.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Medicinos etika" aprašymas

Trylika knygos skyrių pateikia plačią šiuolaikinės medicinos etikos panoramą. Joje analizuojami biomedicininių tyrimų, organų pakeičiamumo, žmogaus genetikos, apvaisinimo mėgintuvėlyje, eutanazijos, narkomanijos prevencijos etikos klausimai. Medikų ir pacientu bendravimo problemos papildomos išteklių skirstymo, taip pat visų sveikatos etinių aspektų analize, išryškinančia ne visuomet lengvai suderinama individo bei visuomenės intereso konfiiktą. Knygoje sveikatos priežiūros etikos klausimų nagrinėjimas susipina su tokiais pamatiniais medicinos filosofijos klausimais, kaip žmogaus mirtis, gyvybės pradžia bei sveikatos samprata. Išskirtinis knygos ypatumas tas, kad konkrečius medicinos etikos klausimus autoriai nagrinėja trijų skirtingų vertybinių-kultūrinių tradicijų (hipokratiškosios, pagarbos gyvybei bei pagarbos asmens autonomijai) kontekstu. Toks pliuralistinis metodas padeda siekti pradžioje iškelto tikslo padėti skaitytojui pačiam atrasti priimtiną etinės dilemos interpretacija, o ne primesti jam išankstinę nuomonę. Tai vienas svarbiausių knygos privalumų, padedantis išplėsti jos skaitytojų auditoriją. Dar viena svarbi knygos ypatybė ta, kad subtili gana sudėtingų etinių šiuolaikinės biomedicinos problemų analizė pateikiama patraukliai ir suprantamai. Todėl "Medicinos elika" turėtų sudominti ne tik būsimuosius ar jau praktikuojančius medikus, bet ir kiekvieną biornedicinos mokslų etinėmis kolizijomis besidomintį skaitytoją.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Charibdė
  • Išleidimo metai: 2003
  • Knygos puslapių skaičius: 439
  • ISBN ar kodas: 9986-745-77-2

Parašykite atsiliepimą apie "Medicinos etika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Bendrosios medicinos praktikos knygos

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Medicinos etika", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Medicinos etika" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Medicinos etika" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Medicinos etika"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Medicinos etika" perkama kartu