Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Meno aritmetika: kultūros vadyba Lietuvoje. Antroji knyga

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2012-07-27 Lina

Naudinga knyga. :-)


Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 1.45 SoldOut

Knygos „Meno aritmetika: kultūros vadyba Lietuvoje. Antroji knyga“ aprašymas

"Meno aritmetika: kultūros vadyba Lietuvoje" - jau antroji kultūros vadybos knyga, parengta kaip straipsnių rinkinys ir bandanti aptarti šios srities vadybos problemas, kylančias Lietuvoje. Šiame leidinyje bendraautorytės pagrindu susijungė ne tik mokslininkai, pedagogai, bet ir šios srities praktikai.

Knygoje bandyta aptarti ne tik kūrybos industrijos, viešųjų ryšių, žiniasklaidos, intelektinės nuo-savybės apsaugos situaciją, bet ir panagrinėti architektūros, kino, scenos menų, kultūros centrų, nevalstybinių kultūros organizacijų vadybos temas. Taip pat pirmą kartą bandoma ieškoti Lietuvos menų vadybos ištakų.


Knyga skirta ne tik universitetų, akademijų, kolegijų studentams, bet ir visiems tiems, kurie domisi vis aktualėjančia kultūros ir meno vadyba.

  • Autorius: Sud. Edmundas Žalpys
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986165927

2012-07-27

Naudinga knyga. :-)

Parašykite atsiliepimą apie „Meno aritmetika: kultūros vadyba Lietuvoje. Antroji knyga“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Meno aritmetika: kultūros vadyba Lietuvoje. Antroji knyga“, Sud. Edmundas Žalpys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sud. Edmundas Žalpys su knyga „Meno aritmetika: kultūros vadyba Lietuvoje. Antroji knyga“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Meno aritmetika: kultūros vadyba Lietuvoje. Antroji knyga“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Edmundas Žalpys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Meno aritmetika: kultūros vadyba Lietuvoje. Antroji knyga“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Meno aritmetika: kultūros vadyba Lietuvoje. Antroji knyga“ perkama kartu