0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Milžino paunksmė (Literatūros skaitiniai 7)

  • Nuolaida knygai -22%
Kaina internetu: 3,53 €
Kaina knygyne: 4,49 €*
Sutaupote: 0.96 € (22%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Milžino paunksmė (Literatūros skaitiniai 7)


2021-05-31 3.53 InStock
Į krepšelį
Knygos "Milžino paunksmė (Literatūros skaitiniai 7)" aprašymas

1929-1930m. Vytauto garbei B. Sruoga parašė trijų veiksmų, devynių paveikslų dramą "Milžino paunksmė". Tai istoriniais duomenimis paremta drama, iškelianti Vytauto asmens didybę ir jo reikšmę Lietuvos istorijoje.


B. Sruoga stengėsi nepasiduoti pompastiškam Vytauto šlovinimui, paradiniam aukštinimui. Vytauto idėja iškeliama kaip lietuvių dvasios stiprumo idėja. Pats Vytautas scenose nevaizduojamas, bet kitų veikėjų veiksmuose ir rūpesčiuose visą laiką jaučiama Vytauto didybė. Tai milžinas, kurio paunksmėje pinasi sudėtingas Lietuvos ir Lenkijos politinis gyvenimas, narpliojamos asmeninės ir valstybinės problemos.


Nors dramoje nenukrypstama nuo istorinės tikrovės, tačiau B.Sruogai pirmoje eilėje rūpėjo charakterių atskleidimas, jų psichologija.

  • Autorius: Balys Sruoga
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 149
  • Formatas: 12x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955234708

Parašykite atsiliepimą apie "Milžino paunksmė (Literatūros skaitiniai 7)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Milžino paunksmė (Literatūros skaitiniai 7), kurią skaitytojams dovanoja Balys Sruoga. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Balys Sruoga su knyga Milžino paunksmė (Literatūros skaitiniai 7) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Milžino paunksmė (Literatūros skaitiniai 7) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Balys Sruoga. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Milžino paunksmė (Literatūros skaitiniai 7) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Milžino paunksmė (Literatūros skaitiniai 7)" perkama kartu