0

Minecraft. Kaip išgyventi Požemių ir Pabaigos pasauliuose

Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Minecraft. Kaip išgyventi Požemių ir Pabaigos pasauliuose

  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • ISBN ar kodas: 9786090501900

2020-10-31 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Minecraft. Kaip išgyventi Požemių ir Pabaigos pasauliuose" aprašymas

Ar tau užteks drąsos pažvelgti į akis Požemių ir Pabaigos pasaulio pavojams? Tik nepervertink savo jėgų, nes tos vietos yra pavojingiausi Minecraft užkampiai! Sužinok Požemių pasaulio kunkuliojančių lavos ežerų ir juodų kaip naktis urvų paslaptis, susipažink su neįprasta Pabaigos pasaulio aplinka, kur tamsioje kaip rašalas nebūtyje plūduriuoja skurdžios salos.

Nusprendus užkariauti tolimiausius pasaulio užkampius, tavęs laukia šmėklos ir šalkeriai. Todėl prieš žengdamas pro portalą nepamiršk pasiimti šios knygos "Minecraft. Kaip išgyventi Pabaigos ir Požemių pasauliuose".

Sėkmės!

Parašykite atsiliepimą apie "Minecraft. Kaip išgyventi Požemių ir Pabaigos pasauliuose"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Minecraft. Kaip išgyventi Požemių ir Pabaigos pasauliuose, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Minecraft. Kaip išgyventi Požemių ir Pabaigos pasauliuose aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Minecraft. Kaip išgyventi Požemių ir Pabaigos pasauliuose. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Minecraft. Kaip išgyventi Požemių ir Pabaigos pasauliuose dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Minecraft. Kaip išgyventi Požemių ir Pabaigos pasauliuose" perkama kartu