⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Minkšta vonios knygelė

  • Nauja knyga
Kaina: 10,99 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 10.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Minkšta vonios knygelė" aprašymas

Knygelę galima skaityti net ir vonioje! Ryškios spalvos, spalvingos iliustracijos ir mieli gyvūnėliai padės lavinti mažylio vaizduotę ir maudynes pavers tikru malonumu!


  • ISBN ar kodas: 773554050851

Parašykite atsiliepimą apie "Minkšta vonios knygelė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos-žaislai 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Minkšta vonios knygelė", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Minkšta vonios knygelė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Minkšta vonios knygelė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Minkšta vonios knygelė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Minkšta vonios knygelė" perkama kartu