0
5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2014-07-11 megėjas

Labai geras detektyvas, kitas "Žmogžudystė Tvinhilse" irgi. Tokie truputį klasikiniai, liuks

Informacija

Mirtis kino salėje

  • Leidėjas: Betalita
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: Minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 196
  • ISBN ar kodas: 9786094083228

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mirtis kino salėje" aprašymas

Filmo „Apgautoji širdis“ peržiūra baigėsi visiškai ne taip, kaip tikėjosi jos rengėjai. Susirinkusi kūrybinė grupė buvo sukrėsta, kai vieną iš žmonių ištiko mirtis. Maža to, tiesiog akis bado faktas, jog žudikas yra vienas iš tos grupės. Kuris? Teisybę surasti labai sunku. Netgi įžvalgiajam Neviliui Boltui. Detektyvų meistras Arthur S. Creek, sudominęs Lietuvos skaitytojus romanu „Žmogžudystė Tvinhilse“, pateikia naują mįslę, kurią detektyvų mėgėjai tikrai įvertins. Autorius neišsižada savo stiliaus ir pateikia ne trilerį, o detektyvą, kur svarbios detalės, atsitiktiniai pokalbiai ir įžvalgus protas. Įtampa kuriama ieškant atsakymo į klausimą "kas kaltas?". Atomazga, kaip ir turi būti, visiškai netikėta, bet logiška ir aiški. Puiki dovana detektyvų mėgėjams.

2014-07-11

Labai geras detektyvas, kitas "Žmogžudystė Tvinhilse" irgi. Tokie truputį klasikiniai, liuks

Parašykite atsiliepimą apie "Mirtis kino salėje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mirtis kino salėje, kurią skaitytojams dovanoja Šarūnas Gurklys (Arthur S. Creek, Šarūnas Kaišiadarskas). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Šarūnas Gurklys (Arthur S. Creek, Šarūnas Kaišiadarskas) su knyga Mirtis kino salėje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mirtis kino salėje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Šarūnas Gurklys (Arthur S. Creek, Šarūnas Kaišiadarskas). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mirtis kino salėje palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mirtis kino salėje" perkama kartu