BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mirtis kino salėje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2014-07-11 megėjas

Labai geras detektyvas, kitas "Žmogžudystė Tvinhilse" irgi. Tokie truputį klasikiniai, liuks


Šiuo metu neparduodama

2022-09-30 3.76 SoldOut

Knygos "Mirtis kino salėje" aprašymas

Filmo „Apgautoji širdis“ peržiūra baigėsi visiškai ne taip, kaip tikėjosi jos rengėjai. Susirinkusi kūrybinė grupė buvo sukrėsta, kai vieną iš žmonių ištiko mirtis. Maža to, tiesiog akis bado faktas, jog žudikas yra vienas iš tos grupės. Kuris? Teisybę surasti labai sunku. Netgi įžvalgiajam Neviliui Boltui. Detektyvų meistras Arthur S. Creek, sudominęs Lietuvos skaitytojus romanu „Žmogžudystė Tvinhilse“, pateikia naują mįslę, kurią detektyvų mėgėjai tikrai įvertins. Autorius neišsižada savo stiliaus ir pateikia ne trilerį, o detektyvą, kur svarbios detalės, atsitiktiniai pokalbiai ir įžvalgus protas. Įtampa kuriama ieškant atsakymo į klausimą "kas kaltas?". Atomazga, kaip ir turi būti, visiškai netikėta, bet logiška ir aiški. Puiki dovana detektyvų mėgėjams.2014-07-11

Labai geras detektyvas, kitas "Žmogžudystė Tvinhilse" irgi. Tokie truputį klasikiniai, liuks

Parašykite atsiliepimą apie "Mirtis kino salėje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mirtis kino salėje", Šarūnas Gurklys (Arthur S. Creek, Šarūnas Kaišiadarskas). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Šarūnas Gurklys (Arthur S. Creek, Šarūnas Kaišiadarskas) su knyga "Mirtis kino salėje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mirtis kino salėje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Šarūnas Gurklys (Arthur S. Creek, Šarūnas Kaišiadarskas). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mirtis kino salėje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mirtis kino salėje" perkama kartu