-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Mokėk keliauti (knyga su defektais)

Kaina: 2,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 2.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mokėk keliauti (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Politikos, komunikacijos ir viešųjų ryšių specialistas Robertas Pogorelis beveik visą savo laisvalaikį skiria kelionėms. Aplankęs per pusšimtį pasaulio šalių lėktuvais, traukiniais, autobusais ir autostopu, autorius knygoje "Mokėk keliauti. Patyrusio keliautojo patarimai" dalijasi savo įdomia patirtimi ir vertingais patarimais, kurie padės sklandžiai suplanuoti turiningą kelionę, o kartu – gerokai sutaupyti.

"Kur keliauti, kaip įsigyti pigesnį bilietą, kaip suplanuoti kelionės maršrutą, kaip nebūti apgautam ir apginti savo teises? Naudingi patarimai iliustruojami kvapą gniaužiančiais nuotykiais ir patirtomis situacijomis."
Dainius Kinderis, kelionių organizatorius

"Tobula knyga kiekvienam, norinčiam pažinti pasaulį, pasisemti naujų idėjų ir būti atviresniam kitoms kultūroms. Autorius labai skrupulingai pateikia visą savarankiškam keliautojui svarbią informaciją, iliustruodamas ją pavyzdžiais iš savo gausios patirties."
Gerimantas Statinis, žurnalistas ir publicistas

"Keliaudamas norite pajusti tikrą kitų šalių, kultūrų skonį? Ši knyga – kaip tik Jums! Viską išbandęs savo kailiu, autorius pataria, kaip ir kur galima savarankiškai keliauti neišleidžiant kalno pinigų ir patiriant kuo daugiau įspūdžių."
Jolanta Svirnelytė, televizijos žurnalistė

TURINYS 

Apie ką ši knyga / 10

Kur keliauti? / 16

Vizos ir formalumai / 24

Skrydis - nebe privilegija / 38

Kaip pigiau nuskristi? / 48

Kaip suplanuoti maršrutą / 78

Kur nakvoti? / 90

Kas svarbu prieš kelionę? / 106

Kelionė prasideda! / 128

Pavojai kelionėje: būkite budrūs! / 158

Kelionė traukiniu / 170

Autobusai ir maršrutiniai taksi / 196

Keleivių teisės / 208

Viskas apie autostopą / 230

Naudingos nuorodos / 261


  • Autorius: Robertas Pogorelis
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 265
  • Formatas: 12x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094271861-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mokėk keliauti (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kelionių vadovai po užsienio šalis

Robertas Pogorelis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mokėk keliauti (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mokėk keliauti (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mokėk keliauti (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mokėk keliauti (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robertas Pogorelis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mokėk keliauti (knyga su defektais)" perkama kartu