⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Mokinio žinynas. Matematika, fizika, astronomija, chemija, informacinės technologijos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2019-12-03 Labai gera. Rekomenduoju.

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 15.93 SoldOut

Knygos "Mokinio žinynas. Matematika, fizika, astronomija, chemija, informacinės technologijos" aprašymas

„Mokinio žinynas“ – išskirtinis leidinys, praversiantis bet kuriam 5–12 kl. mokiniui.
Jame glaustai pateikiama praktiškai visa mokyklinio matematikos, fizikos, astronomijos, chemijos ir informacinių technologijų kurso medžiaga. Čia rasite svarbiausias šių dalykų sąvokas, apibrėžimus, formules ir pavyzdžius.
Nagrinėjamos temos atrinktos pagal Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų bendrąsias programas ir išsilavinimo standartus, todėl įsigiję žinyną galėsite: greitai rasti rūpimą informaciją, įtvirtinti per pamokas įgytas žinias, pakartoti išeitas temas, tinkamai pasiruošti kontroliniams darbams. Ši knyga bus ypač naudinga abiturientams, kurie rengiasi valstybiniams ir mokykliniams egzaminams.
Žinyno autoriai – patyrę mokytojai ir aukštųjų mokyklų dėstytojai, kurių daugelis yra išleidę ne vieną mokykloms skirtą leidinį.

Matematika – Roma Greičiūtė, Danutė Miklienė, Danguolė Zigmuntavičienė
Fizika – Petras Lozda, Alvida Lozdienė, Honorata Malevska
Astronomija – Petras Lozda
Chemija – Regina Jasiūnienė, Virgina Valentinavičienė
Informacinės technologijos – Valentina Dagienė, Viktoras Dagys, Inga ŽilinskienėKiti taip pat domėjosi


2019-12-03

Parašykite atsiliepimą apie "Mokinio žinynas. Matematika, fizika, astronomija, chemija, informacinės technologijos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mokinio žinynas. Matematika, fizika, astronomija, chemija, informacinės technologijos", Roma Greičiūtė, Danutė Miklienė, Danguolė Zigmuntavičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Roma Greičiūtė, Danutė Miklienė, Danguolė Zigmuntavičienė su knyga "Mokinio žinynas. Matematika, fizika, astronomija, chemija, informacinės technologijos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mokinio žinynas. Matematika, fizika, astronomija, chemija, informacinės technologijos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Roma Greičiūtė, Danutė Miklienė, Danguolė Zigmuntavičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mokinio žinynas. Matematika, fizika, astronomija, chemija, informacinės technologijos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mokinio žinynas. Matematika, fizika, astronomija, chemija, informacinės technologijos" perkama kartu