TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Mokslo, kūrybos ir kovos horizontai

Kaina: 26,99 €
Kaina su kodu: 18,89 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 26.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mokslo, kūrybos ir kovos horizontai" aprašymas

„Mokslo, kūrybos ir kovos horizontai“ - autobiografinių motyvų, mokslo, publicistikos sklaida bei pažintis su mobingo ir biurokratizmo spąstais.

Nemažos apimties knyga „Mokslo, kūrybos ir kovos horizontai“ parašyta mediko, profesoriaus, Niujorko mokslų akademijos nario, profesionalaus širdies elektrostimuliacijos mokslininko ir praktiko Petro Stirbio. Įvairaus turinio tematika sutalpinta 14-oje skyrių, kuriuose skirtingi skaitytojai ras sau įdomios medžiagos.

Knygos žanras turtingas, nestandartinis, ekskliuzyvinis - aprėpia autobiografinius fragmentus, asmeninę mobingo klastos patirtį, biurokratizmo apraiškas ir didžiulį spektrą publikacijų, kurių dauguma - širdies aritmologijos aktualijos. Tai širdies elektrostimuliacija ir defibriliacija, prieširdžių virpėjimas, abliacinio metodo kritinis vertinimas, bei digoksino terapiniai ypatumai. Informatyvumas praturtins ir kardioaritmologus, ir jų pacientus.

Knygoje „Mokslo, kūrybos ir kovos horizontai“ yra daugybė nemedicininio turinio publikacijų – Kalėdų ir Velykų terminų jautrus ir konfliktiškas aptarimas, joje įsikomponuoja eilėraščiai, ginčytinos tiesos, bei ekspromtu sukurtos sentencijos. Skaitytojas knygos viršelio averse aptiks polimorfinės tematikos detalizuotą, nors ir dalinę išklotinę, kuri palengvins apsisprendimą – draugauti su knyga ar ne.


  • Autorius: Petras Stirbys
  • Leidėjas: Naujasis lankas
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • Formatas: 18x26, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094743597

Parašykite atsiliepimą apie "Mokslo, kūrybos ir kovos horizontai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos memuarų knygos

Petras Stirbys pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mokslo, kūrybos ir kovos horizontai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mokslo, kūrybos ir kovos horizontai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mokslo, kūrybos ir kovos horizontai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mokslo, kūrybos ir kovos horizontai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Petras Stirbys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mokslo, kūrybos ir kovos horizontai" perkama kartu