0
Mokykimės lietuvių kalbos savarankiškai (komplektas)
16.99 OutOfStock

Mokykimės lietuvių kalbos savarankiškai (komplektas)

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Mokykimės lietuvių kalbos savarankiškai (komplektas)

  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9786094461828

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Antras papildytas leidimas."Mokykimės lietuvių kalbos savarankiškai" komplektą sudaro vadovėlis ir 3 pratybų sąsiuviniai.Mokymosi priemonė "Mokykimės lietuvių kalbos savarankiškai" skirta visiems, siekiantiems įtvirtinti jau turimas žinias, norintiems savarankiškai ugdyti kalbą, išmokti taisyklingai rašyti, kalbėti vaizdingai ir įtaigiai, ieškantiems atsakymų į klausimus – kokios svarbiausios bendrinės lietuvių kalbos normos, viešųjų kalbų sakymo, rašybos ir skyrybos taisyklės, kaip sukurti gerus įvairių stilių tekstus, kaip rengti ir įforminti dokumentus, dalykinius laiškus. Šis vadovėlis ypač naudingas tiems, kuriems lietuvių kalba nėra gimtoji. Pratybų sąsiuviniuose yra skyriai „kaip pasirengti valstybinės lietuvių kalbos egzaminui“.


Pirmajame pratybų sąsiuvinyje (48 psl.) pateikiama pratimų ir užduočių rašymo, skyrybos įgūdžiams įtvirtinti. Yra patarimų skyrius „Kaip pasirengti I kategorijos valstybinės lietuvių kalbos egzaminui“.


Antrajame pratybų sąsiuvinyje (72 psl.) pateikiama pratimų ir užduočių kalbos kultūros įgūdžiams įtvirtinti, lietuvių kalbos žodynui plėsti. Yra patarimų skyrius „Kaip pasirengti II kategorijos valstybinės lietuvių kalbos egzaminui“.


Trečiajame pratybų sąsiuvinyje (56 psl.) pateikiama pratimų ir užduočių viešųjų kalbų sakymo, kalbos aiškumo, vaizdingumo įgūdžiams įtvirtinti, lietuvių kalbos žodynui plėsti. Yra patarimų skyrius „Kaip pasirengti III kategorijos valstybinės lietuvių kalbos egzaminui“.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu