0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mokyklinis aiškinamasis informacinių technologijų žodynėlis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Mokyklinis aiškinamasis informacinių technologijų žodynėlis


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 2.49 SoldOut
Knygos "Mokyklinis aiškinamasis informacinių technologijų žodynėlis" aprašymas
Šiame žodynėlyje pateikti informacinių technologijų svarbiausių sąvokų, su kuriomis susiduriama atliekant bet kokį darbą kompiuteriu, aprašymai. Terminai buvo atrinkti remiantis tuo, ko mokoma bendrojo lavinimo mokykloje, todėl ir žodynėlis pavadintas mokykliniu. Tikimės, kad žodynėlis bus naudingas visiems, bent kiek naudojantiems kompiuterį. Būtinas jis pagrindinės ir vidurinės mokyklos moksleiviams, gimnazistams; gali praversti ir studentams, ir mokytojams, ir dėstytojams bei kitiems kompiuterių vartotojams.


Parašykite atsiliepimą apie "Mokyklinis aiškinamasis informacinių technologijų žodynėlis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Mokyklinis aiškinamasis informacinių technologijų žodynėlis", kurią skaitytojams dovanoja V. Dagienė, G. Grigas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar V. Dagienė, G. Grigas su knyga "Mokyklinis aiškinamasis informacinių technologijų žodynėlis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mokyklinis aiškinamasis informacinių technologijų žodynėlis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė V. Dagienė, G. Grigas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mokyklinis aiškinamasis informacinių technologijų žodynėlis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mokyklinis aiškinamasis informacinių technologijų žodynėlis" perkama kartu