⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Mokyklinis aiškinamasis informacinių technologijų žodynėlis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 2.49 SoldOut

Knygos "Mokyklinis aiškinamasis informacinių technologijų žodynėlis" aprašymas

Šiame žodynėlyje pateikti informacinių technologijų svarbiausių sąvokų, su kuriomis susiduriama atliekant bet kokį darbą kompiuteriu, aprašymai. Terminai buvo atrinkti remiantis tuo, ko mokoma bendrojo lavinimo mokykloje, todėl ir žodynėlis pavadintas mokykliniu. Tikimės, kad žodynėlis bus naudingas visiems, bent kiek naudojantiems kompiuterį. Būtinas jis pagrindinės ir vidurinės mokyklos moksleiviams, gimnazistams; gali praversti ir studentams, ir mokytojams, ir dėstytojams bei kitiems kompiuterių vartotojams.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mokyklinis aiškinamasis informacinių technologijų žodynėlis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mokyklinis aiškinamasis informacinių technologijų žodynėlis", V. Dagienė, G. Grigas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar V. Dagienė, G. Grigas su knyga "Mokyklinis aiškinamasis informacinių technologijų žodynėlis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mokyklinis aiškinamasis informacinių technologijų žodynėlis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė V. Dagienė, G. Grigas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mokyklinis aiškinamasis informacinių technologijų žodynėlis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mokyklinis aiškinamasis informacinių technologijų žodynėlis" perkama kartu