0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Muzika ir kultūra

Kaina internetu: 7,59 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 1.40 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Muzika ir kultūra


2021-06-30 7.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Muzika ir kultūra" aprašymas

Ketvirtojoje Virginijos Apanavičienės knygoje „Muzika ir kultūra" pateikiami muzikos publicistikos straipsniai, nuo 1972 m. skelbti Lietuvos dienraščiuose, savaitraščiuose, žurnaluose ir internetiniame „Muzikos barų" tinklaraštyje. Skyriuje „Kultūros gyvenimo reiškiniai" spausdinamas ir 2017 m. anglų kalba Daugpilio universiteto (Latvija) leidinyje paskelbto straipsnio „Vizualizacija ir vojerizmas lietuvių akademinėje muzikoje" atitikmuo lietuvių kalba.

Keturiuose knygos skyriuose („Portretai", „Kultūros gyvenimo reiškiniai", „Recenzijos", „Muzikinio gyvenimo kronika, interviu") atskleidžiama Lietuvos muzikinio ir kultūrinio gyvenimo, akademinės muzikos kūrėjų, atlikėjų vertinimo istorija.

Leidinys, atspindintis muzikos publicistikos žanrų įvairovę, bus naudingas tiek muzikams, tiek būsimiems muzikos kritikams ir muzikologams, dar tebestudijuo-jantiems Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, tiek visiems, kas domisi Lietuvos muzikiniu gyvenimu, jo istorija.Parašykite atsiliepimą apie "Muzika ir kultūra"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kultūros knygos

Virginija Apanavičienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Muzika ir kultūra, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Muzika ir kultūra aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Muzika ir kultūra už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Muzika ir kultūra? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Virginija Apanavičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Muzika ir kultūra" perkama kartu