⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Neardomieji techninės diagnostikos metodai

Kaina: 19,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 19.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Neardomieji techninės diagnostikos metodai" aprašymas

Vadovėlyje "Neardomieji techninės diagnostikos metodai" koncentruotai išdėstyti techninės diagnostikos neardomųjų metodų pagrindai, tyrimai ir praktinis taikymas. Knygoje apžvelgti šiuolaikiniai teoriniai ir eksperimentiniai mašinų ir jų atskirų mazgų techninės būklės kontrolės, įvertinimo bei prognozavimo metodai, pateikti originalių tyrimų rezultatai ir jų praktinio įgyvendinimo pavyzdžiai.

Leidinys "Neardomieji techninės diagnostikos metodai" bus naudingas ne tik studentams, bet ir inžinieriams, techniniams darbuotojams, specialistams, besidomintiems techninės diagnostikos bei stebėsenos priemonių galimybėmis.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Neardomieji techninės diagnostikos metodai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Neardomieji techninės diagnostikos metodai", Vitalijus Volkovas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vitalijus Volkovas su knyga "Neardomieji techninės diagnostikos metodai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Neardomieji techninės diagnostikos metodai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vitalijus Volkovas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Neardomieji techninės diagnostikos metodai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Neardomieji techninės diagnostikos metodai" perkama kartu