Papildoma -5% nuolaida su kodu: EXTRA5 (nuolaidos sumuojamos)
Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime
Netradicinė knygelė apie maldą visiems, kurie ryžtasi pradėti maldos gyvenimą: 7x7 lengvi ir konkretūs pratimai iš Šventojo Rašto ir Bažnyčios maldos tradicijos.
Autorius: | Brolis Paulus Terwitte, Marcus C. Leitschuh |
Leidėjas: | Katalikų pasaulio leidiniai |
Išleidimo metai: | 2008 |
Knygos puslapių skaičius: | 80 |
Formatas: | 9x16, minkšti viršeliai |
ISBN ar kodas: | 9789955290520 |
Žanras: | Maldos knygos |
Parašykite atsiliepimą apie „Nebijok kitaip melstis: apie maldą smalsiesiems“
Gilios ir su pasauliu, dvasingumu bei filosofija susijusios knygos – geras būdas plėsti akiratį, atrasti naujas idėjas ir suprasti etikos, moralės normas. Knyga - Nebijok kitaip melstis: apie maldą smalsiesiems, kurią parašė Brolis Paulus Terwitte, Marcus C. Leitschuh ir 2008 metais išleido leidykla Katalikų pasaulio leidiniai – geras pasirinkimas ir sau, ir dovanai. Jeigu domitės religijos ir teologijos temomis, nepraleiskite šio kūrinio pro akis.
Online knygynas patogupirkti.lt siūlo gera kaina pirkti būtent šį ir kitus Brolis Paulus Terwitte, Marcus C. Leitschuh parašytus darbus bei literatūrą panašiomis temomis. Jūs galite laisvai išsirinkti patogiausią pristatymo ir mokėjimo būdą, o jeigu knygai Nebijok kitaip melstis: apie maldą smalsiesiems dar taikoma akcija, ją nusipirksite net pigiau nei įprastai.
Atkreipkite dėmesį į informaciją šiame puslapyje. Čia esanti santrauka veikia kaip patogus aprašymas, nurodantis, koks yra kūrinio siužetas bei turinys. Na, o, jeigu ją jau įsigijo kiti patogupirkti.lt skaitytojai, čia bus pateikiami jų atsiliepimai, kurie leis geriau įvertinti kūrinį prieš perkant.