0

Negrįžk atgal

3.6
(7 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2008-04-26 dile

geras siuzetas

Informacija

Negrįžk atgal

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • ISBN ar kodas: 9789955131410

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Negrįžk atgal" aprašymas
Praėjus penkiasdešimčiai metų po tarnybos Karališkose oro pajėgose, buvę šauktiniai pakviečia Harį Barnetą susitikti ir praleisti savaitgalį senovinėje Škotijos pilyje. Buvusi pilis, dabar paversta prabangiu viešbučiu, susitikimui pasirinkta neatsitiktinai: 1955-aisiais penkiolikos kareivių būrys joje praleido tris mėnesius dalyvaudamas keistame psichologiniame eksperimente, pavadintame Tabula rasa – "Švari lenta". Juo neva buvo mėginama praktiškai pagrįsti vieno mokslininko teoriją apie žmogaus gebėjimų ugdymą izoliavus jį nuo išorinio pasaulio. Eksperimentui pasibaigus, jo dalyviai išsiskirstė kas sau, taip ir nesupratę tikrosios sumanymo prasmės ir būdami įsitikinę, kad jis paprasčiausiai nepasisekė.
Kad ir kaip ten būtų, po penkiasdešimties metų susitikti su jaunystės draugais ir aplankyti senas vietas – viliojantis pasiūlymas, kurį Haris ilgai nesvarstęs priima. Deja, vėliau jam tenka dėl savo sprendimo pasigailėti: jau pakeliui į pilį žūsta vienas iš grupės draugų... Haris netrunka perprasti, kad panašus likimas gresia ir jam. Kas ir kodėl po penkiadešimties metų ima žudyti iš pažiūros visiškai nekalto eksperimento dalyvius? O gal jis ne toks jau ir nekaltas?..
2009-12-26

nebloga

2009-03-23

Intriga yra ,veiksmo daug, bet kaip senukams nuotykiai atrodo truputi per smarkūs.

2009-01-19

Man patiko, nebuvo labai yspudinga, taciau savaitgliui tikrai tinkama.

2008-12-09

nestebuklas,bet skaityti imanoma:)

2008-11-21

Dar tik dabar skaitau, bet nepasakyciau ,kad idomi. Gal dar pakeisiu nuomone,kai perskaitysiu iki galo.

2008-04-26

geras siuzetas

2008-01-03

Labai jau dirbtinis siuzetas. Viskas isaiskeja ne kieno nors gudrumo deka, o netycia. Taip ir nesupratau, kodel tas senukus pradejo zudyti kitus-senaties terminas baigesi, sazines grauzaties neuzgesinsi naujomis zmogzudystemis.

Parašykite atsiliepimą apie "Negrįžk atgal"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Negrįžk atgal, kurią skaitytojams dovanoja Robert Goddard. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Robert Goddard su knyga Negrįžk atgal jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Negrįžk atgal patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Robert Goddard. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Negrįžk atgal palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Negrįžk atgal" perkama kartu