⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Neklasikinės ir postmodernistinės filosofijos metamarfozės

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 14.77 SoldOut

Knygos "Neklasikinės ir postmodernistinės filosofijos metamarfozės" aprašymas

Knyga skirta neklasikinės ir postmodernistinės filsofijos analizei. Į tyrinėjimų objektų lauką įtraukiami ir svarbūs jungiantys abi minėtas tradicijas mąstytojai Freud, Heidegger, Sartre. Knygos adresatas dvejopas: profesanalioji akademinė auditorija,studentai , dėstytojai, mokytojai,vyresnių klasių mokiniai ir visuomeninė aplinka, kūrybinė inteligentija. Leidinio medžiaga sėkmingai gali būti naudojama ir edukaciniams tikslams visose aukštosiose mokyklose.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Neklasikinės ir postmodernistinės filosofijos metamarfozės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Neklasikinės ir postmodernistinės filosofijos metamarfozės", Antanas Andrijauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Antanas Andrijauskas su knyga "Neklasikinės ir postmodernistinės filosofijos metamarfozės" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Neklasikinės ir postmodernistinės filosofijos metamarfozės" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Andrijauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Neklasikinės ir postmodernistinės filosofijos metamarfozės" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Neklasikinės ir postmodernistinės filosofijos metamarfozės" perkama kartu