⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nepasiduokite baimei

Kaina: 13,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-31 13.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nepasiduokite baimei" aprašymas

Psichologė Pippa Grange knygoje „Nepasiduokite baimei“ nagrinėja nepasitenkinimo gyvenimu priežastis ir teigia, kad dažnu atveju mus veikia baimė, trukdanti džiaugtis pasiekimais. Leidinyje pateikiama daug naudingų įžvalgų ir patarimų.

Kada paskutinį kartą iš tiesų bijote? Gal iš akių pametę savo vaiką paplūdimyje? Tą akimirką, kai gydytojas pasakė, kad tai rimta? Vėlyvą vakarą už nugaros išgirdę įtartinus žingsnius? Lipdami į sceną sakyti kalbos? Taip, visos šios situacijos sukelia seną gerą baimę. Tačiau mus nuolat veikia baimė, apie kurią dažnai negalvojame.

Baimė nepateisinti lūkesčių. Baimė, kad nepasiseks. Baimė, ką pagalvos kiti… Jei esate greitas teisti kitus arba per griežtas sau – tai baimė. Niekada nejaučiate pasitenkinimo gyvenimu? Tai baimės kaltė.

Autorė Pippa Grange dvidešimt metų dirbo psichologe ir stengėsi padėti žmonėms pasiekti asmeninės ir profesinė gerovės. Daktarė padarė išvadą, kad visus mus kankina baimė. Tačiau tai nėra nuosprendis visam gyvenimui. Tiesą sakant, kai jūs pripažinsite baimės vaidmenį, padarysite ir išvadą, kad sumažinus šio jausmo padarinius gyvenimas pagerėja. Štai, kodėl baimė tapo psichologės darbo ir domėjimosi sritimi.

Pippa Grange dirba su įvairių didelių kompanijų lyderiais ir profesionaliais sportininkais. Ji padeda įveikti sunkumus, didinti atsparumą ir siekti gerų rezultatų versle bei sporte.

Daug laiko psichologė praleido persirengimo kambariuose, aikštelėse, posėdžių salėse bei kelyje. Kasdieniuose pokalbiuose su klientais nuolat iškildavo tos pačios temos: gėda, nepasitikėjimas savo jėgomis, vienatvė, pavydas, nepasitenkinimas. Pasiekę puikių rezultatų šie žmonės užuot jautę pasitenkinimą, jau galvoja apie spaudimą, kurį patirs kituose iššūkiuose. Sėkmingi verslininkai mato tik savo klaidas. Kiekviename pokalbyje autorė bandė gilintis, kas vyksta šių žmonių galvose. Atsakymas – baimė.

Ir būtent šios užslėptos baimės verčia mus pajusti, kad gyvenimas netenkina. Baimės skatina nerimauti dėl konkurencijos, lygintis, vaikytis statuso, perdėtai kontroliuoti. Baimė paverčia gyvenimą kova ir neleidžia būti savimi. Autorė rado būdų suvaldyti baimę ir šia patirtimi dalijasi su skaitytojais.

Psichologinė saviugdos knyga „Nepasiduokite baimei“ padės suprasti savo savijautą, įveikti tiek momentinį, tiek nuolatinį baimės jausmą ir pagerinti gyvenimą visose srityse.

Pippa Grange – psichologė, dirbusi su elitiniais sportininkais bei tarptautinių kompanijų lyderiais.

Domitės psichologija ir norite pagerinti savo gyvenimą? Kviečiame knygą „Nepasiduokime baimei“ įsigyti internetu. Trumpas aprašymas žada naudingą skaitinį, kuriame gausu pavyzdžių ir naudingų patarimų. Pirkti online siūlome ir daugiau įvairių žanrų bei siužetų knygų. Įdomūs veikėjai, vaizdingi aprašymai, naudingi patarimai – turime visko! Santraukose rasite įvairios informacijos, nurodytą puslapių skaičių, atsiliepimų. Apžvalgose rekomenduojamas knygas galite nusipirkti pigiau, nes gerų kainų pasiūlymų verta pasidairyti tarp akcijų ir išpardavimų.


  • Pavadinimas originalo kalba: Fear Less: How to Win at Life Without Losing Yourself
  • Autorius: Pippa Grange
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094665745
  • Vertėjas: Lina Perkauskytė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nepasiduokite baimei"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Streso, nerimo ir pykčio valdymo knygos

Pippa Grange pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nepasiduokite baimei", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nepasiduokite baimei" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nepasiduokite baimei" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nepasiduokite baimei"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Pippa Grange tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nepasiduokite baimei" perkama kartu