0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pykčio šokis. Kaip pakeisti santykius su artimiausiais žmonėmis

4.8
(5 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 12,59 €
Kaina knygyne: 14,49 €*
Sutaupote: 1.90 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-19 Sandra

Puiki knyga, kurioje radau daug naudingų patarimų, kuriuos realiai galėjau panaudoti gyvenimiškose situacijose. Ačiū autorei, super


2021-11-30 12.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pykčio šokis. Kaip pakeisti santykius su artimiausiais žmonėmis" aprašymas

Klasika tapusi garsios psichoterapeutės Harriet Lerner knyga „Pykčio šokis“ pakeitė milijonų žmonių gyvenimus visame pasaulyje ir padėjo daugybei moterų bei vyrų naujai pažvelgti į tarpusavio santykius.

Pyktis yra tai, ką mes kartais jaučiame. Jis visada turi priežastis ir nusipelno mūsų pagarbos bei atidumo. Mes turime teisę jaustis taip, kaip jaučiamės. Dr. Harriet Lerner sako, kad visuomet turime įsiklausyti į savo pyktį. Nors tai, jog pykčiui turime skirti savo dėmesį, yra seniai žinoma tiesa, kad moterys mokomos užgniaužti šį jausmą ir tylėti, neigti, kad jis egzistuoja arba išlieti jį tokiais būdais, kurie palieka bejėgiškumo ir beviltiškumo jausmą.

Įtraukiančioje ir itin išmintingoje knygoje „Pykčio šokis“ autorė moko ir moteris, ir vyrus atpažinti tikruosius pykčio šaltinius ir panaudoti juos kaip galingą priemonę ilgalaikiams pokyčiams.

Net jei iki šiol tikėjote, kad kartais tenka rinktis – išsaugoti santykius ar išlikti savimi, ši knyga pakeis jūsų požiūrį. Pyktis gali motyvuoti, padėti suprasti save ir pakeisti elgesį, tik reikia mokėti pasinaudoti juo. Jei pyktis yra šokis, tam, kad jį pakeistume, turime pakeisti šokio žingsnelius...

Pirmą kartą knyga „Pykčio šokis“ buvo išleista 1985 metais ir jau kelis dešimtmečius gelbsti milijonus žmonių, moko juos, kaip pyktį paversti konstruktyvia jėga. Knyga „Pykčio šokis“ išleista 29 šalyse, jos parduota daugiau nei per 3 mln. egzempliorių.

„Iš visų knygų moterims apie asmeninius santykius ir jų keitimą ši yra pati solidžiausia. Joje ras įkvėpimo visos moterys, kad ir kokio amžiaus būtų, kad ir kokį išsilavinimą ar gyvenimo patirtį turėtų.“
Peggy Papp, Ackermano šeimos terapijos institutas, Niujorkas

Harriet Lerner (g. 1944 m.) – amerikiečių psichologė, psichoanalitikė ir psichoterapeutė, viena žinomiausių ir mėgstamiausių santykių eksperčių. Išskirtinė lektorė, įvairių dirbtuvių ir grupių terapijų vadovė. Su vyru gyvena Lorenso mieste Kanzase, turi du sūnus.
Nuo 1972 m. iki 2001 m. ji buvo personalo psichologė Menningerio klinikoje, Karlo Menningerio psichiatrijos mokyklos fakulteto narė ir vadovė. Per šį laiką ji paskelbė daugybę publikacijų apie moterų ir šeimos santykių psichologiją, persvarstydama tradicines psichoanalitines sąvokas, kad jos atspindėtų feministinės ir šeimyninės sistemos perspektyvas.


  • Pavadinimas originalo kalba: The Dance of Anger, A Woman’s Guide to Changing the Patterns of Intimate Relatio
  • Autorius: Harriet Lerner
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 230
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090146477
  • Vertėjas: Asta Tobulevičienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

2021-09-19

Puiki knyga, kurioje radau daug naudingų patarimų, kuriuos realiai galėjau panaudoti gyvenimiškose situacijose. Ačiū autorei, super

2021-09-14

Radau daug naudingų patarimų kaip tam tikrose situacijose nukreipti pykti ne į save o nuo savęs, ir panaudoti jį taip, kad atneštu tas pyktis teigiamus dalykus, rekomenduoju paskaityti

2021-08-30

Puiki knyga, padėjo man išmokti pykti nukreipti teigiamiems dalykams pasiekti, o ne atvirkščiai, tikrai rekomenduoju paskaityti

2021-08-19

2020-11-22

Labai gera knyga, moko, kaip atpažinti savo pykčio priežastis ir pyktį panaudoti savo tobulėjimui.

Parašykite atsiliepimą apie "Pykčio šokis. Kaip pakeisti santykius su artimiausiais žmonėmis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Streso, nerimo ir pykčio valdymo knygos

Harriet Lerner parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pykčio šokis. Kaip pakeisti santykius su artimiausiais žmonėmis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pykčio šokis. Kaip pakeisti santykius su artimiausiais žmonėmis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pykčio šokis. Kaip pakeisti santykius su artimiausiais žmonėmis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pykčio šokis. Kaip pakeisti santykius su artimiausiais žmonėmis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Harriet Lerner tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pykčio šokis. Kaip pakeisti santykius su artimiausiais žmonėmis" perkama kartu