NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Pykčio šokis. Kaip pakeisti santykius su artimiausiais žmonėmis

4.9
(30 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 14,48 €
Kaina su kodu: 9,85 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-01-11 Indrė

Rekomendavau šią knygą kiekvienai mano pažįstamai moteriai, kuriai sunku suprasti, kodėl intymiuose santykiuose kartoja tas pačiaas klaidas.


2024-02-29 14.479 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pykčio šokis. Kaip pakeisti santykius su artimiausiais žmonėmis" aprašymas

Klasika tapusi garsios psichoterapeutės Harriet Lerner knyga „Pykčio šokis“ pakeitė milijonų žmonių gyvenimus visame pasaulyje ir padėjo daugybei moterų bei vyrų naujai pažvelgti į tarpusavio santykius.

Pyktis yra tai, ką mes kartais jaučiame. Jis visada turi priežastis ir nusipelno mūsų pagarbos bei atidumo. Mes turime teisę jaustis taip, kaip jaučiamės. Dr. Harriet Lerner sako, kad visuomet turime įsiklausyti į savo pyktį. Nors tai, jog pykčiui turime skirti savo dėmesį, yra seniai žinoma tiesa, kad moterys mokomos užgniaužti šį jausmą ir tylėti, neigti, kad jis egzistuoja arba išlieti jį tokiais būdais, kurie palieka bejėgiškumo ir beviltiškumo jausmą.

Įtraukiančioje ir itin išmintingoje knygoje „Pykčio šokis“ autorė moko ir moteris, ir vyrus atpažinti tikruosius pykčio šaltinius ir panaudoti juos kaip galingą priemonę ilgalaikiams pokyčiams.

Net jei iki šiol tikėjote, kad kartais tenka rinktis – išsaugoti santykius ar išlikti savimi, ši knyga pakeis jūsų požiūrį. Pyktis gali motyvuoti, padėti suprasti save ir pakeisti elgesį, tik reikia mokėti pasinaudoti juo. Jei pyktis yra šokis, tam, kad jį pakeistume, turime pakeisti šokio žingsnelius...

Pirmą kartą knyga „Pykčio šokis“ buvo išleista 1985 metais ir jau kelis dešimtmečius gelbsti milijonus žmonių, moko juos, kaip pyktį paversti konstruktyvia jėga. Knyga „Pykčio šokis“ išleista 29 šalyse, jos parduota daugiau nei per 3 mln. egzempliorių.

„Iš visų knygų moterims apie asmeninius santykius ir jų keitimą ši yra pati solidžiausia. Joje ras įkvėpimo visos moterys, kad ir kokio amžiaus būtų, kad ir kokį išsilavinimą ar gyvenimo patirtį turėtų.“
Peggy Papp, Ackermano šeimos terapijos institutas, Niujorkas

Harriet Lerner (g. 1944 m.) – amerikiečių psichologė, psichoanalitikė ir psichoterapeutė, viena žinomiausių ir mėgstamiausių santykių eksperčių. Išskirtinė lektorė, įvairių dirbtuvių ir grupių terapijų vadovė. Su vyru gyvena Lorenso mieste Kanzase, turi du sūnus.
Nuo 1972 m. iki 2001 m. ji buvo personalo psichologė Menningerio klinikoje, Karlo Menningerio psichiatrijos mokyklos fakulteto narė ir vadovė. Per šį laiką ji paskelbė daugybę publikacijų apie moterų ir šeimos santykių psichologiją, persvarstydama tradicines psichoanalitines sąvokas, kad jos atspindėtų feministinės ir šeimyninės sistemos perspektyvas.


  • Pavadinimas originalo kalba: The Dance of Anger, A Woman’s Guide to Changing the Patterns of Intimate Relatio
  • Autorius: Harriet Lerner
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 230
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090146477
  • Vertėjas: Asta Tobulevičienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2023-01-11

Rekomendavau šią knygą kiekvienai mano pažįstamai moteriai, kuriai sunku suprasti, kodėl intymiuose santykiuose kartoja tas pačiaas klaidas.

2023-01-02

Mano santykio su pykčiu supratimas labai paveikė mano santykius su visais kitais mano gyvenime. Keletas pamokų, kurių man gyvenime labai reikėjo

2022-12-22

Pasyviajam: kaip užsiauginti stuburą. Tvirtinančiam: kaip atšaldyti pragarą.

2022-12-21


Trumpai ir taikliai.

2022-12-08

Knyga, kurią turėtų perskaityti kiekviena moteris. Atsiprašau, kad iki šiol neskaičiau.

2022-12-06

Aš baigiau skaityti knygą ir vis dar mane trikdo šios knygos paantraštė, ji nelabai atitinka, mano požiūriu, to, ką perskaičiau už šios knygos viršelių.

2022-12-05

Knygoje labai gerai aprašomi dažniausiai pasitaikantys nesveiki pykčio išreiškimo būdai.

2022-12-02

Man tikrai reikėjo šią knyga perskaityti dėl savo sveiko proto.

2022-11-29

Tai tikrai naudinga knyga, padedanti susidoroti su pykčiu prieš šeimą ir save. Verta perskaityti du kartus.

2022-11-24

Ši knyga padarė didžiulę įtaką mano gyvenimui ir iš esmės pakeitė mano gyvenimą į gerąją pusę.

2022-11-23

Padėjo man suprasti, kas vyksta konfliktų su man artimais žmonėmis modeliuose. Ir ji tiesiai šviesiai pataria, kaip pakeisti savo veiksmus.

2022-11-22

Keičianti gyvenimą knyga. Žinoti, kad pyktį galima ne tik jausti, bet ir būdas, kuriuo galiu suvokti, kad reikia pakeisti problemą... oho. Ji davė tiek daug naudingų idėjų.

2022-11-17

Sužinojau tiek daug dalykų apie pyktį, pradedu viską matyti daug giliau ir iš naujų perspektyvų.

2022-11-16

Knyga pateikė gerų pavyzdžių ir gerų darbų sąrašą, kad padėtų mums mūsų pačių situacijose. Kaip padaryti pauzę ir iš tikrųjų pažiūrėti, kaip mes reaguojame.Ši knyga man labai patiko.

2022-11-09

izvalgi ir naudinga. Rekomenduoju visiems, kurie kovoja su pykciu.

2022-11-08

Ši knyga yra ne tik informatyvi, bet ir siūlo praktinių priemonių, padedančių susidoroti su pykčiu. Man, kaip vyrui, ši knyga labai naudinga. Vyrams, kurie myli moteris, reikia šios knygos, nes norint ką nors mylėti, reikia jas suprasti.

2022-10-27

Puiki knyga, padedanti man (asmeniškai) geriau suprasti, kaip valdyti savo pyktį!! Visiškai rekomenduoju visoms moterims, kovojančioms su savo piktomis mintimis!

2022-10-26

Knyga man tikrai padejo pamatyti tam tikras paraleles tarp pykcio ir ivykiu mano gyvenime.

2022-10-25

Tai gera knyga ir turbūt vertinčiau ją aukščiau, jei ji man būtų aktualesnė. Tiesą pasakius, tikėjausi daugiau pykčio pašalinimo būdų, tačiau ši knyga skirta kovoti su pykčiu šeimos dinamikoje.

2022-10-23

Katik baigiau skaityti knygą, Harriet Lerner " Pykčio šokis ". "Suvalgiau" šią 230psl. knygą per dieną, ir galiu pasakyti, kad tai buvo ko gero vienintelė knyga, (iš daugybės psichologinių, kurias esu skaičiusi), perskaityta tiesiog čia ir dabar!
Atvirai, daug metų neleidau sau atsipalaiduoti ir labiau mylėti save. Man svarbiau buvo visi aplink, tik ne aš. Įtemptas mano gyvenimas pastaruosius keletą metų, mane pavertė pikta ant viso pasaulio moterimi... Gal todėl pasirinkau knygą... skaitymas visada atpalaiduoja, o mano atveju padėjo rasti atsakymą į man rūpimą klausimą,"Kodėl esu tapusi tokia pikta?"
Pyktis- yra jausmas, jis kyla ne be priežasties... Būtent šios knygos autorė ir padeda atrasti tikrąsias savo pykčio priežastis ir panaudoti pyktį prasmingoms permainoms santykiuose su artimaisiais...
Rekomenduoju šią knygą visiems, norintiems suprasti ne tik savo,bet ir artimų žmonių pykčio priežastis.

2022-10-21

Pyktis yra kažkas, ką jaučiame. Jis egzistuoja dėl priežasties ir visada nusipelno mūsų pagarbos ir dėmesio. Mes visi turime teisę į viską, ką jaučiame ir žinoma, mūsų pyktis nėra išimtis.

2022-10-18

padedejo suprasti nusivylima ir pykti, is kur jis kyla ir kaip ji apdoroti, suvaldyti. labai izvalgi knyga.

2022-10-14

Tai trumpa, bet labai naudinga norint suprasti artimųjų ir kolegų žigsnius. Manau, todėl ji tai vadina šokiu. Judama ir priešingai.

2022-10-13

Gerai aprašyti dažniausiai pasitaikantys nesveiki pykčio išreiškimo būdai.

2022-01-27

Knyga padėjo suprasti ką savo bendravime darau neteisingai, ir kokius bruožus reikėtų keisti savyje no9rint turėti gerus santykius su artimaisiais

2021-09-19

Puiki knyga, kurioje radau daug naudingų patarimų, kuriuos realiai galėjau panaudoti gyvenimiškose situacijose. Ačiū autorei, super

2021-09-14

Radau daug naudingų patarimų kaip tam tikrose situacijose nukreipti pykti ne į save o nuo savęs, ir panaudoti jį taip, kad atneštu tas pyktis teigiamus dalykus, rekomenduoju paskaityti

2021-08-30

Puiki knyga, padėjo man išmokti pykti nukreipti teigiamiems dalykams pasiekti, o ne atvirkščiai, tikrai rekomenduoju paskaityti

2021-08-19

2020-11-22

Labai gera knyga, moko, kaip atpažinti savo pykčio priežastis ir pyktį panaudoti savo tobulėjimui.

Parašykite atsiliepimą apie "Pykčio šokis. Kaip pakeisti santykius su artimiausiais žmonėmis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Streso, nerimo ir pykčio valdymo knygos

Harriet Lerner pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pykčio šokis. Kaip pakeisti santykius su artimiausiais žmonėmis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pykčio šokis. Kaip pakeisti santykius su artimiausiais žmonėmis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pykčio šokis. Kaip pakeisti santykius su artimiausiais žmonėmis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pykčio šokis. Kaip pakeisti santykius su artimiausiais žmonėmis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Harriet Lerner tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pykčio šokis. Kaip pakeisti santykius su artimiausiais žmonėmis" perkama kartu