0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Neurologijos pagrindai (2-oji pataisyta ir papildyta laida)

Sudarė:

Daiva Rastenytė

1.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-09-12

Neurologijos pagrindai (2-oji pataisyta ir papildyta laida)


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 10.99 SoldOut
Knygos "Neurologijos pagrindai (2-oji pataisyta ir papildyta laida)" aprašymas

Vadovėlis "Neurologijos pagrindai" skirtas medicinos studijų programos studentams, studijuojantiems neurologiją.

Vadovėlyje pagrindinis dėmesys skiriamas neuroanatomijai, klinikiniamneurologiniam paciento tyrimui ir topinei neurologinei diagnostikai- pagrindams, be kurių neįmanoma neurologinių ligų diagnostika, paraklinikinių tyrimų ir gydymo taktikos pasirinkimas.Klinikinio vadovėlio dalis apima tik pagrindines ir dažniausias neurologines ligas, kurias turėtų žinoti medicinos gydytojas.

Autoriai; M. Endzinienė, G. Jurkevičienė, K. Laučkaitė, D. Mickevičienė, D. Obelienienė, K. Petrikonis, D. Rastenytė, A. Ščiupokas, N. Vaičienė-Magistris, A. Vaitkus


  • Autorius: Daiva Rastenytė
  • Leidėjas: LSMU Leidybos namai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955154921

2020-09-12

Parašykite atsiliepimą apie "Neurologijos pagrindai (2-oji pataisyta ir papildyta laida)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Neurologijos knygos

Daiva Rastenytė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Neurologijos pagrindai (2-oji pataisyta ir papildyta laida), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Neurologijos pagrindai (2-oji pataisyta ir papildyta laida) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Neurologijos pagrindai (2-oji pataisyta ir papildyta laida) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Neurologijos pagrindai (2-oji pataisyta ir papildyta laida)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Daiva Rastenytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Neurologijos pagrindai (2-oji pataisyta ir papildyta laida)" perkama kartu